Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leginkább 30 +os hölgyek, ti...

Leginkább 30 +os hölgyek, ti mikor vettétek észre magatokon az öregedés első jeleit? N26

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok hogy nevetőránc, első szarkalábak stb.

Már 16 éves korom óta folyamatosan használok hidratáló krémet, de most hogy haladok 30 felé kezdek pánikolni az öregedési folyamatoktól :(


2019. szept. 1. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én kisgyerek korom óta napozok pl és nem használok naptejet. Emellett viszont minőségi krémeket vettem régebben. Ma már csak natúr, tömény olajat használok a tisztításhoz és az ápoláshoz is (ricinus,mandula, dió, mák,szőlőmag). Az arcformám miatt-nem vagyok kövér-mindig is volt nevetőráncom. Szarkalábam van egy kicsi,de nem feltűnő. Kollagént iszok minden nap, rengeteget szaunázok és sportolok, cukrot nem eszem. Jó,nem 20 éves a bőröm,de 27-28-nak tippel mindenki arc- és test alapján is. 36 leszek és van gyerekem :). Egy fontos dolog van sajnos:bagófüstben nőttem fel, és ez betett, volt jele. Ezt ma már kerülöm nagy ívben.
2019. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, még nem. Pedig vizslatom magam rendesen, itt is folyamat írják, hogy a nő 30 felett fonnyad.


Napra nem megyek, árnyékban is van rajtam SPF, a bőrápolás a vallásom. Tavaly voltam orvosi vizsgálaton, ott a nő letinédzserezett, egy hónapja meg szemvizsgálaton voltam, ott a romló szememről kérdeztem a nőt, azt mondta, 22 éves koromig még normális.


Konkrétan nem tudom, mennyinek néznek, nem szoktam rákérdezni. Én amúgy az őszülésre vagyok ráparázva. Nincs még ősz hajszálam, de akkor is para. 😃

2019. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok, de sokkal kevesebbnek nézek ki (A tíz évvel fiatalabb húgommal sokan egyidősnek néznek). Persze ez nem mindig előnyös, sőt. Zsíros bőröm van, nem ráncosodok még, az utóbbi 2-3 évben kezdtek látszani azok a bemélyedések a szám, szemem körül, homlokomon, amik majd ráncok lesznek. Most még csak annyi, hogy már nehezebben simul ki a bőröm (mondjuk egy mosoly után), de alapból még nincsenek ráncok.

Hidratálót is csak az elmúlt pár évben (max.2) használok.

Amin inkább látszik a korom, az hogy oda kell figyelnem a kajára. Korábban bármit ehettem, nem híztam, 30 felett azért ésszel kell.

Gondolom, ez az egész öregedés dolog alkat kérdése is, meg sosem éjszakáztam hosszabb ideig, még nem szültem, nem végeztem hosszú ideig nehéz fizikai munkát, azok biztos hagynak nyomot az emberen.

2019. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32 vagyok, nem tűnt fel semmi
2019. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A harmincas hölgyeknek üzenem, hogy a legjobb korban vannak. Màr nők nem lányok, de mèg fiatal nők. Mindenről el lehet velük beszélgetni, tapasztalatuk van, nem a bulikákon jàr az agyuk àltalában mint a tizen, huszonèves kis csajoknak, akik a felnőtt férfiak agyára mennek. Aranykor. Ez egészen így marad 60 éves korig kb. Utána megint elviselhetetlennè válnak a nők (akkortól inkàbb öregasszonyok). De ez már egy másik történet.
2019. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!