Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkason és háton szeretném...

Mellkason és háton szeretném eltűntetni a hegeket. Tipp? Valami mélyhámlasztó?

Figyelt kérdés

lécci segítsetek! sürgős

ja és a hegek pattanásoktól vannak


2010. júl. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kérd ki a véleményét egy bőrgyógyásznak és egy plasztikai sebésznek is,mindkettőre tudsz ingyenes megbeszélésekre menni.ők elmondják mi lehet a legszakszerűbb kezelés az esetedben!!
2010. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdezzd meg a patikust-vagy bőrgyógyászt bisztos tud segíteni,én ajánlom a pattanás eltüntetésére a duac gélt! nekem ezt bőrgyógyász írta fel:pattanás leszárítására.És gél,tehát nem olyan rossz mint a fogkrém,nem csíp,szaga sincs,és nem ragad az arcodra,amit vakargathatsz reggelente és a bőrőd(pattid) még pirosabb lesz. nem olcsó,de nekem nagyon szép lett tőlle az arcom.

Reméllem hasznos volt a válaszom

Puszi,Vivi:)

2010. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hegeket max halványítani lehet de teljesen nyomtalanul tényleg csak vmilyen ,,beavatkozással" lehet eltűntetni
2010. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!