Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a szeplőket?

Figyelt kérdés
Szerintetek a Fehérítő gél jó a szeplők eltüntetésére ?:D
2011. okt. 2. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ephelis alpha
2011. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem eltűntetni, szeretni őket, és örülni hogy van, mert nekem nincs és én szeretnék!!! :D
2011. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már megbarátkoztam a szeplőimmel, igaz nekem nincs sok, csak az orromon egy kevés, meg a szemem alatt. Van egy krém, nem emlékszem a nevére, ami valami napvédő krém és az jó rá.
2011. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem barátkoztam meg velük még mindig és nagyon szeretném őket eltüntetni
2012. jan. 21. 14:52
 5/6 anonim válasza:

az ephelis alpha-t én is csak ajánlani tudom! nekem sokat segítette. Nekem a kezemen is vannak szeplők, oda is kentem belőle. De vigyázz vele, mert a hajat és a szőrszálakat is világosítja. Nekem a karomon teljesen kiszőkítette a szőrszálakat. :) Nem mintha az baj lenne :) Amúgy is epilálom :)


De amúgy nekem elhiheted, hogy a szeplők nagyon aranyosak, és szerintem nagyon jól mutatnak egy lányon :) Nekem van az arcomon, a karjaimon, a vállaimon, és néhány darab a dekoltázsomon. De eddig minden barátom, barátnőm csak dicsérte őket. :)

15/L

2012. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyajegyre is jó ez a krém? :$
2012. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!