Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így meg fog erősödni és nőni...

Így meg fog erősödni és nőni a hajam újra?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy mit csináljak most a hajammal.

Olvasgattam már neten meg sok tanácsot meghallgattam. Most szőkítve van a hajam. Régebben annyira szép hosszú dús, szőkésbarna hajam volt, nagyon hiányzik.. Csak egyszer kiszőkíttettem és azóta csak mégtöbbször, aztán így elrontotta a hajam a szőke és most szinte alig van. Meg nagyon vékony is.

Sokan mondják hogy vissza kell festeni barnára meg vágni egy kicsit és akkor szépen meg fog újra erősödni meg nőni és rendbejön.

Tudom hogy idő kell hozzá de tényleg nagyon azt szeretném elérni hogy megint olyan szép hosszú hajam legyen mint volt.

De ahhoz ugye tényleg az kell hogy visszafessük a hajam barnára és vágjunk a végéből meg szépen ápolni?

Ti mit tudnátok mondani?

Tapasztalatok is jöhetnek



2019. dec. 16. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A festéstől csak romlik bármilyen haj állapota. Annyi a különbség, hogy valakinek a génjei folytán erősebb a haja, míg másoké már a napfénytől szétesik.

Egy komolyabb vágás után rendszeres kímélő hajmosás, langyos hajszárító, D vitamin, változatos étrend. Ezekkel teszel legjobbat a hajadnak.


Csodaszer reklámmal tele a padlás, azon kívül hogy elvered a pénzedet, semmi másra nem jók.

2019. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy időben nagyon elkezdett hullani a hajam, gyenge volt. Akkor derékig ért, amikor elkezdett hullani levágattam vállig érőre. Elkezdtem szedni egy Tricovel nevű hajvitamint, ami nekem nagyonnagyon sokat segített. Illetve hetente raktam rá egy pakolást, ami mandulaolajból, rucinusolajból, tojássárgájából és mézből áll. Ez is nagyon hatásos.
2019. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!