Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, és kiszeretném...

Hullik a hajam, és kiszeretném próbálni a ricinus olajat. Ha hetente 1x bekenem vele a hajtövet, és a hajvégeket, akkor nem fog jobban hullani? Fog erősödni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

szemöldök,szempilla növesztés???

kb mennyi idő alatt nő meg?(látványosan?)


2012. júl. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Csináltass egy laborvizsgálatot, lehet hogy vashiány vagy más góc áll a háttérben.

A szemöldök-, szempilla hossza alkati, ezt nem lehet befolyásolni.

2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Először orvos, mert bármi lehet a háttérben, a haj nem hullik csak magától.

Amúgy meg ha nincs orvosi oka, akkor igen, erősődni fog. Én eddig csak 2x kentem el, de már dúsabb, és nem annyira töredezett.

2012. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Én rendszeresen használom a ricinusolajat szempillára.Minden este és néha reggel is bekenem a szempilláim tövét már kb 3 hete és nagyon szépek lettek:)

A hajamra eddig kb 5-6szor tettem még csak annyit tapasztaltam hogy kicsit viszket a fejbőröm tőle, ezt a növekedés jeleként tudom be, remélem az is:DAmugy nekem azelőtt is hullt a hajam(vasalás miatt) de most is ugyanugy hullik, azt olvastam hogy eleinte a gyengébb szálak kihullanak.De tény hogy sokkal csillogóbb, szebb a haj tőle.:)

2012. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Először orvos,miért hullik!

Amúgy meg igen erősödni fog,szép fénye lesz. Én szempillára is használtam,mert tök rövid egyenes szempillám volt pár hét útán meg széép hosszú íves :)

2012. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vékony szálú,alapból kevés hajam van, vasalom is mert amúgy oroszlán sörényem van sajnos.:D köszönöm a válaszokat.:)) kipróbálom!15
2012. júl. 15. 22:09
 6/7 anonim válasza:
nekem a ricinusolajtól megállt a hajhullásom! :) de előbb nem árt megtudni, nincs -e valami komolyabb oka a hullásnak!
2012. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de jó:)

szerintem biztos nincs, nem vészesen hullik,de zavar.

pont most tettem fel a hajamra,mert ma vettem.elég ha holnap reggel lemosom ugye? törölközőbe és celofánba tekertem a hajam.

2012. júl. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!