Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Mindig elhatározom, hogy nem fogom rágni, aztán pár nap, maximum két hétig bírom. Tudtok javasolni valamiféle készítményt, ami segít abban, hogy leszokjak róla?

2019. dec. 16. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Erős paprika!!
2019. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mennyi kosz, baktérium van a körmöd alatt.
2019. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van áttetsző körömlakk ami kimondottan erre van. Keserű, így gyorsan elveszi tőle a kedved. Régebben lehetett drogériákban meg patikában kapni.


Neten ilyen linket találtam, de biztos van többféle is.


[link]

2019. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen hatásos dolog az elhatározás. Ne azért hagyd abba, mert keserű lakkot kentél rá, hanem azért, mert nem akarod rágni.

Hatásos lehet, ha elmész körmöshöz, kérsz egy manikűrt, géllakkot, esetleg rövid műkörmöt. Sokan hagyják abba a rágást, mert nem akarják tönkretenni a szépen rendbetett kezüket.

2019. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen nagy körömrágó voltam és alá tudom támasztani, hogy ezen tényleg az elhatározás segít csak. Mondjuk, ha van egy szép/drága manikűröd lehet az elrettent, hogy tönkre rágd :)
2019. dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az akaraterön kivül semmi nem segit. Amiota az eszemet tudom, ragtam a körmömet, de olyan intenzitassal, hogy gyakran a husig leragtam verzesig. Aztan egyik nap eldontottem, hogy tovabb nem fogom. Ez volt 5 eve. Azota nem ragom.
2019. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többször is próbáltam leszokni róla, de nem sikerült. Mire lett volna egy pici hossza, mindig azon kaptam magam, hogy csak rágom. Kb. 15 évig rágtam a körmöm, másfél éve élmentem és rakattam műkörmöt. Egészen piciket kértem, hogy ne legyen fura és ne zavarjon. Ha nem megyek időben körmöshöz és pár hét múlva kezd a széle leválni, egyből nekiesek... Szerintem szedj vitamint, hogy legyen erősebb, ergo nehezebb lesz rágni vagy próbáld ki a műkörmöt.
2019. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!