Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb szőrtelenítési...

Mi a legjobb szőrtelenítési mód? Hogy mondjam el anyunak hogy szeretnék szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
14éves vagyok a lábamon és ahónaljamon borotválkozok.de ott is szeretnék szőrteleníteni,de nem merek gyantázni.ha borotválom hogy csináljam.előtte jó lenne elmondani anyunak,de nem tudom hogy mondjam el neki.az osztályban szinte mindenki szőrtelenít ott is...és én is szeretném már.egyszer arra gondoltam hogy ollóval kisebbre vágom,de végülis nem csináltam meg.hülyeség lett volna.?
2008. nov. 18. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem lett volna hülyeség. Igazából szerintem nem szükséges anyudnak szolni, mer ott nem hiszem, hogy látni fogja, de majd nyáron biztos, hogy szükslged lesz rá a fürdöruha miatt. Nyugodtan csináld. Meg ha már megcsináltad akkor azzal már nem tud mit csinálni. Meg ha nem msot, akkor pár év múlva fogod elkezdeni.
2008. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szőrtelenítettél még ott akkor jól járnál ha gyantáznád kicsit fáj de csak fél pillanatig és hidd el szép lesz az eredmény!anyukádnak szerintem nem kell szólnod biztos ő is szőrtelenített vagy nem tudom.
2008. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagylány vagy már ahhoz, hogy legyenek kis intim titkaid, ami igaziból nem is titok, de senkinek nincs köze hozzá.

Ha úgy jön a beszélgetés akkor beszélhetsz Anyukádnak erről, esetleg kérj tanácsot.Persze, csak ha olyan jóba vagytok!

Amúgy egyáltalán nem hülyeség, amit leírtál.Próbálkozz nyugodtan, később majd már rutin lesz!

Sok sikert!

2008. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en azt mondom, ne te csinald, hanem kozmetikussal. a bugyidat se kell levenni (az enyemnel legalabbis, nemtom mashol hogy van), csak behuzni jobbrol balról, aztan neha szol, hogy nezzem meg, jo e.

havonta egyszer jarok, es nem lesz szurkas, mint a borotvatol, es otthon sem benazok vele. (masreszt, a kozmetikusom gyakorlatilag ugy csinalja, hogy alig erzem).


a labamon is gyantaztatni szoktam, szinten kozmetikusnal, mert ugy tovabb lesz jó, meg egy picit gyengebb lett a szőr (sajnos annyira nem, csak picit, kozmetikusom azt mondta, hogy kb 40 ev mulva lesz olyan, hogy nem kell, de akkor már tokmindegy :))


na mindegy. amugy nem draga, es szerintem megeri, probald ki :)

2008. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok tényleg nnem drága,nem kell levenni a bugyid nem fáj annyira és koptatja is a szőrt! Ha kérdésed van írj bátran:olgicacica@freemail.hu
2008. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget:)sokat segítettek.ha vki tud még jótanácsot adni kérlek írja le:)
2008. nov. 19. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olló egyáltalán nem hülyeség...sőt a legjobb, mert nem árt a bőrnek, nem battog ki tőle, és mégis higénikusabb...Anyudnak miért kéne tudni? Nem értem...mindegy is...ha van borotvád, szőrnövekedéssel megegyező irányba húzva megelőzhető a kipattogás...
2008. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!