Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintem a legjobb szőrtelení...

Szerintem a legjobb szőrtelenítési módszer a gyantázás. De utálok kozmetikushoz menni! Mennyibe kerülhet otthonra egy gyantázógép és ugyan olyan jól meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Énis így vagyok ezzel. Nekem egyik barátnőm tanított gyantázni, nem nehéz egyébként.

Kozmetikus-kellékesnél beszerezhető azulénes gyantát használok, ami ilyen hagyományos gyanta, tehát meleg és nem kell hozzá lehúzócsík (ezt azért írom, mert nem mindenki ilyet használ, rengeteg féle van).

Egy gyantamelegítő kb 4000ft, de én még nem vettem, az elmúlt 8 évben kis fémedényben a gáztűzhelyen melegítettem a gyantát.

fél kilós kiszerelésben amúgy a gyanta kb 2000ft, ami nekem kb egy évre is elég szokott lenni...

Mondjuk csak hónaljat és bikinivonalat gyantázok.

2010. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyi én vettem görgős gyantát a drogériába,volt többféle is bőrtíputól, adaléktól függően, 590 volt, hozzá a csík 290, tehát össz.: 880 és kétszeri használatra egész testre elég. Amikor kihűlt visszadobtam a mikróba,meg meleg vízben volt mellettem mikor csináltam. Szóval olyan melegítős gépről nincs tapasztalatom, amit te szeretnél,de evvel egyenlőre lehet hogy olcsóbban kijönnél...nemtudom.
2010. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem te is le tudod magad cukorpasztával szőrteleníteni. nem kell drága kozmetikusra költeni. havi egy alkalom elég. lehet kapni cukorpasztát 2-3 ezer ft-ba kerül a neten, az elég legalább 8 alkalomra. fedeles dobozban küldik ki postán, nem folyós állapotban. a kezedben gyúrogatásra megpuhul diónyi mennyiség annyira, hogy fel tudod kenni a szőrös felületre és rerántod. nem olyan veszélyes a fájdalom.
2013. dec. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!