Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok venni szőkítőport...

Hol tudok venni szőkítőport és oxit, fodrászkellékesen kívül?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az ici pici falunkban az egyik kis vegyesboltban is szokott lenni:) Nagyobb településeken, ahol van kínai vegyesboltokban is megtalálható csak tudnod kell milyen árnyalatot szeretnél. Ha világos szőkésbarnát, akkor kb. 3 vagy 6%-os, szőkébbhez pedig 9 vagy 12%-os oxi kell. Fontos, hogy most festett-e a hajad és milyen színű, sokban függ ez a végeredmény miatt. Ha pl. Vörös vagy sötétbarna esetleg fekete a hajad, akkor 12 %-os oxival sem valószínű, hogy elsőre gyönyörű szőke lesz, ha ez lenne a cél. Meg persze szőkítés után érdemes festeni (akár szőke akár színes festékkel), hogy lezárja a folyamatot, vagyis a hajad kutikuláját:) De ha véletlen mégis eljutnál fodrászkellékesbe, akkor Kallosplex (pár száz forint) vagy valami plexet ajánlok festéshez vagy szőkítéshez, mert ez által kevésbé roncsolódik majd a hajad. Sok sikert ha bármi kérdésed lenne szívesen válaszolok:)
2019. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.:) igazából az a helyzet,hogy ráfestettem az eredeti sötétbarna hajamra egy vörös hajfestéket. Épphogy látszik a vörös szín. És ezért akarom kiszőkíteni,és utána rá a vörös hajfestéket.
2019. dec. 22. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én netről szoktam rendelni, konkrétan innen: [link]


Szeretem, mert hatalmas a választék, és olcsóbb, mint a helyi fodrászkellékes. Persze nyilván van szállítási költség, de ha nagyobb tételben rendelsz, akkor már megéri, plusz itt olyan márkák festékei is vannak, amikről a fodrászkellékesben, ahová régebben jártam, még csak nem is hallottak :D

2019. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már értem:) nos barátnőm is így járt, ezért le lett szőkítve 6%-os oxival a haja es aztán vörös festék (Alfaparf), majd pár hét után vörös Yunsey hajszínező balzsam és szuper élénk lett sokáig!:)
2019. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!