Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozzam rendbe most az...

Hogyan hozzam rendbe most az arcomat?

Figyelt kérdés
Pár napja kialakult az arcomon egy hólyag szerű dolog és most már csak bőr maradt ott, mert kilyukadt vagy mi. Szóval most ilyen nyilt seb van ott, lejött egy réteg bőr az arcomről, de kis kör alakban. Hogyan lesz ott újra a régi? Eléggé piros még de már kezd gyógyulgatni, de olyan mintha hámlana és elég ronda :(. 22l valami tipp?

2019. dec. 24. 23:12
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a legjobb lenne ha kozmetikushoz vagy legfokebb borgyogyasszhoz fordulnal vele, magadnak semmikeppen ne probald helyrehozni mert lehet rosszabb lesz csak es ne piszkald nagyon de lehet magatol is meggogyul az:)
2019. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszii, nos remélem meggyógyul hamar mert eléggé piros :D de ha nem akkor tényleg elmegyek vhova.
2019. dec. 25. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárányhimlős voltál már?
2019. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te látod mennyire rossz a helyzet, de ha már gyógyul, én csak békén hagynám amíg magától elmúlik

sokszor az a legrosszabb amit tehetsz, hogy piszkálod

az teljesen normális ha hámlik és bár tényleg nem túl szép, de csak pár nap valószínűleg


ha nagy, viszket vagy előjönne másik ilyen is, mindenképp fordulj vele szakemberhez

2019. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem bárányhimlő, ez szeirntem csak egy hólyag volt , de furcsálom, hogy arcon ilehet de mostmár csak a bőr van ott, ugxye ami nem az eredeti bőr
2019. dec. 25. 17:55
 6/6 A kérdező kommentje:
na ha valakit érdekel, akkor rájöttem mivel lehet meggyógyítani :) semmi más csak lépes méz :D rákentem azt egyből látszotta csodam igaz hogy elmuljon többsör kell de a mé tényleg gyógyít :)
2019. dec. 27. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!