Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szoktatok használni...

Mit szoktatok használni pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Csak menstruáció idején jönnek elő, de azok elég nagyok és a homlokom közepén jönnek ki. Mindennel kennegettem, de nem hát semmi. Nektek mi szokott használni?

2020. jan. 1. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Garnier 3in1, Neogranormon kenőcs
2020. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sudocrem.
2020. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek Aloe Vera krém használ?
2020. jan. 1. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi többszöri tisztítás és különösen ha utcáról hazaérsz Tini Tonikkal (vattára teszel belőle és átdörzsölöd vele az arcodat, nyakadat) - minden koszt leszed és összehúzza a pórusokat, szárít, nagyon jó!
2020. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként bizonyos élelmiszerek is pattanást okoznak, tehát meg kell figyelned, hogy nálad mi után jön ki.


Én azt figyeltem meg, hogy aki több gyümit és zöldséget fogyaszt, annak sokkal szebb az arcbőre, míg ismertem egy srácot, aki állandóan csokival tömte magát és mindig tele volt pattanásokkal. De ez egyéni szerintem.

2020. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit hülyén hangzik, de én lány létemre az Axe Afrika férfi arcszeszt. Nekem remekül beválik. Minden este elalvás előtt átkenem vele az arcom, és alig van pattanás. Nemcsak menstruáció idején, hasznos. Csak ajánlani tudom.
2020. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!