Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ itt valaki kollagén +...

Használ itt valaki kollagén + hyaluron tablettát?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi. Valóban van látható eredménye? Ha igen, mennyi idő után?

Ha használod, melyik fajtát?



2020. jan. 3. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most fog elfogyni a 60 szemes adogom. A Rossmannban vettem. Semmi különöset nem tapasztaltam eddig.
2020. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En is a Rossmannban vettem egyet, de inkabb csak ilyen önnyugtato jo erzes volt szedni :'D.
2020. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én biotech-est szedek, szerintem sokat javult a bőröm. Ismerőseim közül is többen megjegyezték, hogy másabb az arcom, kicsit kisimultabb.

Kb az első doboz vége felé vagy a második doboz elején kezdtem el látni változást. De itt most nem arra kell gondolni, hogy hirtelen szép lesz az ember, meg nem nagy változás, csak egy pici.

2020. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én a dr. Chen-féle Kollagén MAX-ot vettem.

Folyamatosan látom, hogy fogyókúrás csoportokban mennyire dícsérik a kollagént, ezért gondoltam, hogy kipróbálom.🙂

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz.

2020. jan. 3. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy műtét előtt javasolták, hogy kezdjem el szedni.
2020. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, szebben gyógyult tőle a sebed?
2020. jan. 3. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as és 5-ös vagyok.

Én keloidra hajlamos vagyok, de a hegem határozottan szebb, mint a korábbi műtéteim hege, de használtam hegkezelőt is.

De azért javasolták, hogy szedjem a kollagént, hogy a bőröm rugalmasabb legyen és nehogy megrepedjen (mellnagyobbítás).

2020. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!