Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van kollagén és kollagén közt...

Van kollagén és kollagén közt külömbség?

Figyelt kérdés

Mármint egy éve ittan egy magasabb árkategoriás kollagén italt.

Most szedek egy kollagén kapszulát de ezt úgy reklámozzák,hogy csontokra van az ital amit ittam az szépség "ital" ként volt reklámozva.

Szoval más kollagén amit szépség vitaminlent szedünk és más amit a csontokra?

Milyen kollagent ajánlanátok,hogy megtartjam a bőröm szépségét?Nektek mi vált be?



2019. nov. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz.
2019. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kollagén, a többi fehérjéhez hasonlóan bomlik több aminosavakra a gyomorban.

Innen a véráramba majd a màjba kerülnek.

Azok az aminosavak, melyek nem kerülnek lebontásra, azok a véráramba kerülve jutnak el a szervezet többi részebe.

Minden kollagén ugyan így bomlik le, legyen az szilàrdabb vagy folyèkony állapotban.

Szóval nincs különbség köztük!

2019. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A közhiedelemmel ellentétben a kollagénnek több fajtája is van. Mindegyik másra jó, ezért könnyű kiválasztani azt a fajtát, ami lehet, hogy nem oldja meg a problémádat, pedig mindkettőt kollagénnek hívják." Van I. II. III. Típusú Kollagén.


[link]

2019. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nekem a bőröm miatt kellene.
2019. nov. 28. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szaküzletbe mész (gyógynövény, fitotéka üzlet) az eladó tudja, hogy melyiket ajánlja neked, legalábbis kell, hogy értsen hozzá.

Illetve olvasd el a leíràst.

Egyébként te az I. típusú-t keresed. A II-es a porc ízületekre van jó hatással.

Én most olyan port szedek, amire nincs kategorizálva. Elvileg jó hatással van bőrre és a porcokra is.

2019. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,amit jelenleg szedek úgy néz ki izületekre van.Amit egy évw szedtem az volt jó bőrre de az nagyon drága volt nem venném újra.
2019. nov. 29. 13:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivan
2019. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!