Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik nektek ez a haj?...

Hogy tetszik nektek ez a haj? Milyen a frufru?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 5. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit túl sokat takar az arcàból. De ha valakinek kicsit nagyobb a feje meg a homloka akkor jól állhat neki :)
2020. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, kevés lányon látok ilyen fazont, de szintén kevés lányon áll jól. Nekem is frufrum van és szeretem, bár sokkal macerásabbak így a mindennapjaim. Fodrászhoz is többször kéne menni, de én ugye nem megyek, mert azé' nekem annyi lóvém nincs😂😅 általában a homlok ekkor sokkal pattanásosabb lesz, mert ugye ott a bőr nem annyira szellőzik, de ezt is ügyesen el lehet kerülni. Mikor én vágattam frufrut, akkor picit be voltam parázva, mert ha nem áll jól, akkor cseszhetem.
2020. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. jan. 6. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!