Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik ez a frufru?...

Nektek tetszik ez a frufru? (kép) 17 L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2016. nov. 3. 16:07
 1/9 anonim válasza:
Ez attól függ hogy milyen alakú a fejed, mert ha inkább kerek akkor általában nem áll jól az embereknek, de ha egy kicsit megnyúlt vagy magas a homloka valakinek akkor annak szerintem jól áll
2016. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Véletlen ugyan az a link ment itt van több kép: [link]


[link]


[link]


[link]

2016. nov. 3. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a képet látom 4-szer. A kérdésben az első képen levő nem jön be annyira. A többi, amit ismételtél, nagyon tetszik.
2016. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz linkekért,csak az érdekel,hogy ha mostanában mennyire megszokott a frufru,vágathatok-e mondjuk ilyen hagyományosat (amit sikerült 20x linkelni)? :D hosszúkás arcom van.
2016. nov. 3. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit sokszor linkeltél, az tetszik jobban. Nekem bejönne.
2016. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
A frufru inkább a szép arcú lányoknak áll jól , kis orr , nagy szemek stb. de ha nagy orrod van akkor nehogy levágasd mert meg fogod bánni. Sztem a hosszúkás fejűeknek nem áll olyan jól.
2016. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem tetszik. De mint írta az első válaszoló is, a hosszú, magas homlokkal rendelkező lányoknak áll jól. :) 15/L
2016. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a frufrum, mint ami annak a lánynak van akit párszor belinkeltél (két oldalt hosszabb tincsek). Most már nem tudnám visszavágattatni őket,annyira tetszenek. :D
2016. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet a 6-ossal. :D

Nekem hosszúkás a fejem és nagy az orrom, mégis jól állt és évekig úgy hordtam.

(váltani csak kíváncsiságból váltottam, de most is gondolkozok a vágatáson.:D)

2016. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!