Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotváljam le a mellkasom?

Borotváljam le a mellkasom?

Figyelt kérdés
A suliban egyik fiúnak sem szőrös a mellkasa, (1-2kivétel) nekem pedig az egész felsőtestem szőrös és nem tudom, hogy ez most azért van, mert borotválják vagy alapból nincs rajtuk szőr. Amior pedig az öltözőben leveszem a pólom, mindegyik tátott szájjal néz. Szóval nem értem ilyen nagy diat lett a mellkas borotválás?
2020. jan. 6. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, ahogy te szeretnéd. Én borotválom, de a környezetemben senki más, mert nekik nem szőrös.
2020. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számunkra rendkívül fontos a borotvált mellkas, szóval ha akarsz tőlünk valamit (tőlünk = igényes, jól néz ki) akkor borotváld. Üdv, Béla, 32
2020. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

borotvált mellkas = búza

borotválatlan = férfi


Dönts belátással!

2020. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki a borotvált és borotválatlan sem, hordd úgy ahogy neked tetszik. Én 2 hetente letolom 1 millire, mert amúgy akorrára nő, hogy teljesen takarja a mellizmom.
2020. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegy. Nekem a szőrös akkor jön be, ha izmos a pasi.
2020. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne nyúlj hozzá
2020. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írásodból ítélve még fiatal lehetsz. Sok srác később kezd szőrösödni, de van aki alkatilag nem szőrős. Volt olyan párom akinek 4-5 szál nőtt a mellkasán, pedig rég elmúlt 18 éves.


Ha fiatalok vagytok valószínűleg még nem érnek annyira, vagy leszedik azt a minimálisat ami van rajtuk.


Hogy borotválod-e az a te személyes döntésed. De nem csak a dzsungelharcos és a full csupasz az opció. Géppel neked tetsző méretre is vághatod.

2020. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én géppel szoktam leszedni, kb 2-3 mm-re.

Tégy belátásod szerint, ahogy jól érzed magad.

2020. jan. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron,ha figyeled a strandon,elég sok férfi borotválja.Ma már természetes,ha úgy érzed, nyugodtan.
2020. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!