Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mennyibe kerul...

Szerintetek mennyibe kerul egy félhosszúnál rovidebb haj vagasa, kicsi melirozassal?

Figyelt kérdés
Persze, attol fugg, de en átlag arat kerdezek. Nem full rovid a hajam, áll ala ér. Ahol en járok...ritkán!... kb.10ezer fele kozelít. Nem sokkk ez kicsit? es akkor még adni illik borravalót
2020. jan. 8. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A melírozás dolog nem tudom milyen melós is anyagigényes, szóval annak az árához nem tudok hozzászólni,


viszont egy sima hajvágás tesómnak nemrég kb. 4000-be került. Váll alatt ért neki, és fül alattira vágatta, semmi extrém nem volt, csak egyenesen kérte rövidebbre.


Hogy is mondjam, mi ezt a 4000-et is soknak tartottuk!

Pár perces meló volt a fodrászcsajnak, gyakorlatilag csak bevizezte kissé, levágta, és megszárította, de csak szárazra, nem valami frizurára.... És a vágás olyan pik-pakk művelet volt, nem is lett a legszebb, így én is letudnám vágni.... A szárítás előtt kent rá valami leheletnyi kencét, azon kívül semmi anyagráfordítás nem volt. És mindez 4000 ft. Azért a munkadíj meg a helyiség bérlése, eszközö, stb... megfizetése nehogy már ennyi pénzt igényeljenek egy ügyféltől....


A durva viszont az, hogy a férfihajvágás árak meg olyan 1-2 ezer forintokba kerülnek ugyanott. Hát volt szerencsétlenségem végignézni egy férfihajvágást....: Iszonyú hosszú ideig tartott, legalább 45 perc, és nem is az elejétől láttam. Mikor odamentem, azt hittem már mindjárt kész lesznek... Frászt! Összevissza fésülgette egyik oldalra, másikra, még vágott, még borzolgatta, simogatta, ezt-csinált, azt csinált, kenegette, még vagdosta, bűvölte előlről, bűvölte az alany mögül tükörből, stb., elmondnai nem lehet.... Csomó ideje a srácra ment, és nem kért érte csak 2000-et, durva!

Tesó meg a pikpakk melóért fizetett dupla annyit.


Oda se megyünk már többet!


Te is ha nem vagy megelégedve, akkor válts!


A borravaló meg hülyeség, a mai világban magáncégek vannak saját árképzéssel, és elkérik azt a pénzt bőven, amibe kerül nekik a meló, még többet is, ne aggódj!

2020. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi szépen, teljesen egyetertek veled! Az enyem melirral, 8volt.....gondolhatod!😡 Ez nem az en penztarcamnak valo!

Es uezt tapasztaltam a ffi hajvagassal kapcsolatban. Durva!

2020. jan. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!