Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HOgyan érhetem el, hogy a...

HOgyan érhetem el, hogy a hajam gyorsabban nőljön?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokat kell fésülni, de van még ezen kívül ötletetek? Mert póthajat nemakarok.

Előrreismköszi a válaszoka!(:


2010. júl. 21. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Fodrász tanuló vagyok,a fésüléstől törik a haj,és jobban fog zsírosodni.

Próbáld ki a szépségvitaminokat,hátha az segít neked. :)

2010. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
egyáltalán nem törik a fésüléstől!!!!sőt a kérdezőnek igaza van hogy dúsabblesz! bebebe
2010. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Talán te is fodrász tanuló vagy? Vagy esetleg már fodrász?? De okos vagy
2010. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De igen, törik a fésüléstől. Pláne a keféléstől. Minden, ami elakadhat benne kárt okoz, meg ha folyamatosan csiszálod egy fésűvel az is.
2010. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Törik. Tapasztalat.

Kedves kérdező: légy türelmes, kitartó! Szerintem nem nagyon lehet változtatni a haj növésének sebbességén, esetleg étrendkiegészítővel, ahogy előttem már írták. :)

2010. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a sok fésüléstől igenis törik a hajvég!!!

én itthon csináltam rá hajszeszt ami nekem nagyon bevált! csalángyökeret összevágtam kis darabokra és öntöttem rá gyümölcspálinkát (38-40%) ezt két hétig hagytam állni meleg helyen...minden hajmosás előtt beszoktam dörzsölni vele a fejem és fél óráig rajtahagyom aztán lemosom...annyi pálinkát önts rá hogy pont befedje a gyökeret...csalángyökeret lehet venni boltban de teis szedhetsz az jobb ami friss... nekem 1 hónap alatt 3 cm-t nőtt!!

2010. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy a nőljönt, nem l-lel írod.

Hát vannak szerek,én fodrászkellékesben veszem, hajmosás után a hajamra rakom, és az véd a törefezéstől is, meg nő is a hajam.

2010. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából az étrend egyáltalán nem változtat semmit a haj állagán, így valószínűleg a vitaminok sem. A póthajak első szériáit rabnők hajából készítették, márpedig a börtönkoszt nem arról híres, hogy annyira kiegyensúlyozott, vitamindús lenne. Mégis egészséges hajuk nőtt a raboknak, mégpedig azért, mert samponon kívül mást nem igazán használtak rá. Valamint ha másra nem is, de arra jó a börtön, hogy megóvja a hajadat a környezet káros hatásaitól. A napsütés pl. nagyon hazavágja a hajat, de az is, ha túlápolod. Sampon és balzsam bőven elég rá, esetleg időnként (házi) pakolás, mivel a vegyszerek is károsak. A fésülésről megoszlanak a vélemények... anyukám pl. egy mesterfodrászhoz jár, akinek elég sok ismert ember van a vendégkörében, ő pl. kimondottan ajánlja a gyakori fésülést, de fésűvel és nem pedig kefével.
2010. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(:
2010. júl. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!