Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős illatú hajápolót tudtok...

Erős illatú hajápolót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan hajápolót keresnék, aminek nagyon erős, akár tömény illata is van (az én hajamon biztosan nem lenne "túl sok" ugyanis a samponom illata már hajmosás után sem erezhető)

Eddig semmivel nem jártam sikerrel, pedig nagyon szeretnék én is ilyen "tipikus" jó illatú hajat, amit meg is dicsérnek.


Nem feltétlen drogériás márkára gondolok, jöhet drágább, fodrászkellékes is, igazából bármi, ami finom, de erős, tartós illatú. A hajápoló hatása most mellekes, illatos legyen! :D

Ha úgy van, sampont, balzsamot is írhattok, de jobb lenne hajápoló, mert azt bármikor feltehetem :)



2020. jan. 9. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajparfümöt keress inkább
2020. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Serical Latte tejes hajpakolókrém. Intenzív tömény, tejes, vaníliás karamellás illata van. Több napig érződik. És a legjobb, hogy 1 litert kapsz ezer párszáz forintért. Krémmánián ott vannak a vélemények.
2020. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aussie
2020. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cantu curl activator
2020. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én hajam is ilyen :D

Az enyémben a HeliaD hajolaja érződik 2 napig, meg a Dr. Organic marokkói argán olajas sampon/balzsam.

2020. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A lushnak nagyon jó illatai vannak. Kicsi drága, de csodákat művel
2020. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most vettem 5 különböző Lee Stafford terméket, tegnap ki is próbáltam, de sajnos tőlük sem lett illatos a hajam, pedig másoknak már sok is szokott lenni

Teljesen remenytelen vagyok 😂😂

2020. jan. 17. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajparfum! a diornak nagyon jo termekei vannak
2020. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A hajad porozitásától nagyban függ, hogy mennyire tart meg illatokat! Olvass utána.

[link]

Ez egy göndör hajról szóló oldal, de a porozitás persze minden hajtípusra vonatkozik.

2020. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!