Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt ti jeleznétek a kozmetikus...

Ezt ti jeleznétek a kozmetikusnak? Hogyan, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Eddig "otthon volt" a gyerekével, a szalon a házhoz van építve. Napi 1 vendéget vállalt, azt is délután, ha a férje már otthon volt. Ez így tök jól működött, teljesen elégedett voltam a munkájával. Viszont október óta dolgozik teljes állásban, és azóta rengeteget romlott a munkája. Amik egyre jobban zavarnak:

-vett még egy kozmetikai széket a szalonba, így általában egyszerre két vendéggel foglalkozik, de folyamatosan csúszásban van. Ezért még 1-2 vendég szokott lenni az előszobában is, akkor már érezhetően kapkod (pl nem gyantáz rendesen, és még itthon a bajuszomnál nekem ki kell szednek 10-15 szálat, vagy túl sokáig hagyja fent a szemöldökfestéket, stb). Ha meg én vagyok, aki vár, az is bosszant, mert ha fél 4-re ír be, akkor nem negyed 5-kor szeretnék sorrakerülni.

-mint írtam, hanyagabb lett és volt már, hogy elfelejtette az időpontot, vagy rosszkor írt be, és ha nem vagyok ott, vagy 24 órán belül mondom le, akkor a megbeszélt kezelésnek a felét ki kell fizetnem. Igazából ezek ilyen párezres dolgok, nem fogok vele ezen vitázni, meg nem ennyi a becsületem, de tisztán emlékeztem akkor is, hogy nem az az időpont volt megbeszélve... Vagy van, hogy nem tud visszaadni "nagy pénzből", olyankor még elküld, hogy váltassam fel valahol. Oké hogy a legközelebbi bolt 2 utcára van, de mire azt megjárom, plusz 15-20 perc.


Régen ilyenek nem voltak, tényleg örömmel mentem, most meg szinte várom, hogy mi lesz az újabb probléma. Reméltem hogy ez csak átmeneti, amíg visszarázódik, de közel 3 hónapja dolgozik és semmi...


2020. jan. 11. 12:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ha teheted érdeklődj,és válts kozmetikust.Ez nem szalagmunka,hanem odafigyelést és előzékenységet kell mutatni a vendég felé.
2020. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmüen szólj neki, mert egyáltalán nem biztos, hogy észreveszi magától, holy túlvállalja magát.

Lehet, hogy csak kezdeti nehézségei vannak, föleg anyagi téren és ezért akar többet csinálni egyszerre, de éppen ezért kell szólni neki. (Természetesen négyszemközt!)

2020. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám, keresnék másikat.
2020. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress masikat!
2020. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En eleve olyan helyre nem is mennék, ahol 2 vendég van egyszerre. Én eddig már 4 kozmetikusnal voltam, sehol nem volt 2 kezelő ágy.. Nem is halottam még ilyet, szerintem mar ez eleve gáz. Az embernek ez azert intim dolog valamelyest, meg kikapcsolódás is, én legalábbis nem bírnám, hogy egy masik idegen ott fekszik mellettem. Keress mast szerintem. Pláne, hogy ezen felül még a munkaja se jo mar.
2020. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!