Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fizessek kozmetikusnak,...

Miért fizessek kozmetikusnak, mikor egymásnak is lehetne gyantázni? Valakinek lenne kedve? 28l

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott hirtelen mennyivel olcsóbb és hatékonyabb lenne, mint egyedül szenvedni a gyantával. :)

2018. jan. 18. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőmmel mindig egymásnak csináljuk.l.
2018. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nincs ilyen barátnőm. Próbáltam már az egyikkel, de ügyetlenül és fájdalmasan csinálja.
2018. jan. 18. 11:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Vettem a napokban gyantamelegítőt is csokis koronggal.
2018. jan. 18. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sajnos mindketten eléggé szőrösek vagyunk és pusztán anyagi megfontolásból kezdtük el. Vettünk egy olyan gyantázószettet mint a kozmetikusnak van,majd mindketten megtanultuk saját magunkon és amikor már jól ment, egymásnak csináltuk.
2018. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, nem intim gyantára gondoltam, azt nem szeretném magamnak sem és a másiknak sem! xD Heteró vagyok vőlegénnyel.
2018. jan. 18. 16:13
 6/6 anonim válasza:

Pont azért, amit írtál.

Mert aki nem tudja, hogyan kell, az még ügyetlen és sokszor bénázik, újra kell csinálni az egészet. A kozmetikus pedig pikk-pakk végez és jól is dolgozik.

2018. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!