Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a sotetbarna hajamat...

Ha a sotetbarna hajamat befestem szoke hajfestékkel fog vilagositani rajta? 20/L

Figyelt kérdés

Még nem volt festve, viszont nem akarom szőkiteni meg semmi ilyesmi csak egy kicsit vilagosítani akarom ezert gondolkozok rajta hogy befestem szoke hajfestekkel szerintetek milyen lesz utána?

Lesz egyaltalan valtozas?


2020. jan. 11. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne értelmesebb ezt egy fodrásszal megbeszélned?
2020. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én befestettem egyszer a sötétbarna hajamat szőkére otthoni módszerrel és olyan sárga-szőke lett. Egy hónap után vissza festettem,mert nem tetszett.

Te is jól gondold meg,hogy mit csinálsz.

2020. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barna hajad a szőke festék nem fogja befogni vagy valami fura színű lesz. Előtte szőkíteni kell.
2020. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jársz fodrászhoz vagy anyukàd/testvéred jar, akkor nyugodtan menj be ahhoz a fodrászhoz és kérdezd meg. Nem fogja leharapni a fejedet. Ha szerinted "ciki" akkor menj egy idegen fodrászhoz, és az úgy sem fog megismerni téged már utána soha, főleg ha nagy városi vagy.
2020. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be ne fesd,mert ráfázol
2020. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huhh, én a mogyoróbarna hajamat egyszer befestettem aranyszőke festékkel, fodrásznál.

Kb. 2 árnyalattal lett világosabb. Szőke messze nem lett. Még Sötétszőke se, de látszott a különbség, olyan 2 árnyalattal lett világosabb barna.

Egy ismerősöm kb ugyanilyen mogyoróbarnából próbált platinaszőkébe menni, de neki ilyen szürkés-seszinű, mocskos-barna lett a haja.

2020. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem akarsz olyan répasárga hajat, mint egy Anime figurának, akkor szerintem is konzultálj egy fodrásszal.
2020. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!