Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet csupán hajfestékkel...

Lehet csupán hajfestékkel világosítani mondjuk egy sötétbarna hajat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eredetileg középbarna színű hajam van, de már lassan egy éve gesztenyebarnára festem, aminek ugye van egy kis vörös árnyalata. Azt vettem észre, hogy az alja (ott ritkábban festem) kikopott, eltűnt a vöröses szín és világosabb árnyalatot kapott, mint az eredeti hajam. Nem szeretném leszivatni, mert fenékig ér és félek, hogy a felét rögtön le is vágathatnám. Elképzelhető, hogy ha elkezdem világos színnel festeni egy idő után kivilágosodik pár árnyalatot?

2013. jún. 10. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen, világosabb hajfestékkel világosithatsz rajta. de nem sokat.
2013. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hajfestékkel nem lehet világosítani

régebben én is próbálta,más árnyalta lett és ennyi

anyum vett magának szőke hajfestéket a festett barna hajára,a lekopott őszszálakat befogta de ennyi,2nap múlva rohant a fodrászhoz

2013. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak. Nekem a wellaton 9/1-es eléggé kiszívta a középbarna hajam, kb olyan lett mint a dobozán, talán kicsit sárgább, de világosságra olyan mint a képen.
2013. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szőkével lehet, mivel az világosít. Viszont az is épp úgy árt mintha leszívatnád. Hiszen ugyanazt teszi a világosító hajfesték is mint a leszivatás. Eltávolítja a pigmenteket a hajadból. Persze egy egészséges ápolt hajnak ettől még semmi baja nem lesz.
2013. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nagyon könnyen törik a hajam. Egyszer már leszívattam, de a csúnya narancs színről nem is szólva seprű minőségű lett az egész. Ettől akarnám most megóvni.
2013. jún. 11. 22:33
 6/6 kyra72 válasza:
Ha szőke szeretnél lenni konkrétan, akkor javaslom a Swarzkopf igora rojal 12.11-ét 12 százalékos oxival, ha mondjuk sötétszőke, akkor a garnier color sensation 111-ese is megteszi, vagy ugyancsak a Garniertől a Color Naturals 111-es. Siettem, azért nincsenek nagybetűk...
2014. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!