Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire érik meg a Lush...

Mennyire érik meg a Lush termékek?

Figyelt kérdés

Fontosak nekem hogy állatkísérlet mentes termékeket használjak de nincs rengeteg pénzem rá. Sok márka akik nem kísérleteznek nagyon drágán adják termékeiket.

A Lush meg ugye nem szooványos formában árulja a termékeket ezért érdekelne hogy mennyire éri meg pl. egy tusfürdő vagy bármilyen más termék?


2020. jan. 11. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Inkább vegyél Yamuna termékeket. Olcsóbbak, mint a Lush és nem ájulsz el a tömény illatanyagtól.
2020. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem nagyon tetszenek a Lush erős illatai. Illetve csak egy márkaboltja van pesten a Yamunának ahova nem tudok elmenni. Rendelni meg nem szeretnék.
2020. jan. 11. 22:58
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Lidlben és gyógynövény boltokban is lehet pl. Yamunás szappanokat kapni.

Egyébként nagyon érdemes legalább egyszer elmenni a boltjukba szétnézni.

2020. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

Esetleg a kérdésemre is tudnál válaszolni? 😊

2020. jan. 11. 23:16
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Krémmánián érdemes olvasgatni a téged érdeklő termékekről.


Lusht még nem használtam, de yamunát próbáltam, nem nagy cucc, kézmosó szappan lett belőle.

2020. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. jan. 11. 23:22
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

A kérdésedre a válaszom az, hogy én soha nem vennék ilyet, mert drága, és számomra tömény illatanyagot tartalmaz.

Ezért írtam a Yamunás termékeket, mert olcsóbbak. Mind a kettő boltjában voltam már, tehát van összehasonlítási alapom.

2020. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy neked megéri e. Nyilván ha jól keresel és megteheted és bejön amúgy is, akkor vásárolj ott rendszeresen, de ha amúgy átlag vagy átlag alatti magyar fizud van akkor nem ajánlom, mert annyival nem jobb mint más termékek, szóval nem csodatevő eszenciákat árulnak, bár szerintem akkor is megengedhetsz magadnak egy egy terméket.

Nálam az yves rocher az ilyen. Egy évben 2X veszek náluk valamit, de azokat nagyon szeretem és jó érzéssel töltenek el, de amúgy nem engedhetem meg magamnak, hogy mindog ott vásároljak. Valaki meg igen.

Amúgy én is javaslom a krémmániát, mert a lushnak is vannak nagyon jó, de nagyon gagyi termékei is.

2020. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Még a Body Shopon gondolkozok hátha az is tetszene.

Yves Rocher nálam kilőve mert sajnos tesztel állatokon az anyavállalat így nem jöhet szóba, pedig az ő termékeik is tetszenek.

2020. jan. 12. 11:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak nagyon jó termékeik, csak sajnos drágák. Ha valami megtetszik, szerintem egy próbát megér, ha van rá pénzed. (Nekem pont az ára miatt csak néhány termékem van/volt tőlük, de azokkal meg vagyok elégedve.)
2020. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!