Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire érik meg a Lush...

Mennyire érik meg a Lush termékek?

Figyelt kérdés

Fontosak nekem hogy állatkísérlet mentes termékeket használjak de nincs rengeteg pénzem rá. Sok márka akik nem kísérleteznek nagyon drágán adják termékeiket.

A Lush meg ugye nem szooványos formában árulja a termékeket ezért érdekelne hogy mennyire éri meg pl. egy tusfürdő vagy bármilyen más termék?


2020. jan. 11. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jó termékek de drágák és ahhoz képest gyorsan elfogynak. Én is állatkísérlet mentes termékeket használok. A The body shoppos dolgokat nagyon szeretem de az ára miatt megválogatom, hogy mit veszek onnan. Nagyrészt baleás és alverdés dolgokat használok.
2020. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A gond az hogy se a Baleás tusfürdő se a sampon nem vált be.

Az Alverde meg nem fixen kísérlet mentes mert azt olyan helyen állítják elő ahol kísérleteznek sajnos, hiába DM saját márka.

2020. jan. 12. 11:48
 13/20 anonim ***** válasza:
A dove is állatkísérlet mentes lett.
2020. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A Dove mint termék kisérlet mentes de az anyavállalat továbbra is kísérletez.

Tehát ugyan úgy támogatod a céget azzal hogy vásárolsz sajnos.

2020. jan. 12. 20:33
 15/20 anonim ***** válasza:
A body shop a loreal ala tartozik tehát akkor az sem jó.
2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Már nem tartozik a Loreal alá. Külön váltak.
2020. jan. 12. 22:08
 17/20 anonim ***** válasza:

Én csak száraz sampont vettem a Lushnál, arról tudok véleményt mondani.

Ami szuper benne: kis korong, könnyedén tudom vinni magammal, ha kell, finom az illata (Honey I washed my hairt vettem), sokáig tart, jól habzik, könnyű vele a hajmosás.

Ellenvélemény: sima sampon hatás, ugyanúgy kell mellé hajbalzsam, volt már ennél jobb hatású samponom.

Ár-érték arány: 3 ezer forint egy korong, 1 hónapja használom 2-3 naponta mosok hajat, mell alá érő dúsabb hajam van, kb a harmada fogyott el, várhatóan még 1,5-2 hónapig elég lesz. Ha abból indulok ki, hogy az egyik kedvenc samponom 800 ft/db (250 ml), akkor abból viszont kell 3 hónapra 2 -2,5 tubus nagyjából, az 1600-2000 ft.

Ha onnan nézem, és Head&shoulders supremet veszek, ami ennél jobb, akkor az 1400/db (270 ml), abból két db kell 3 hónapra, vagyis az 2800 ft.

Igazából a lush drágább, hatása nem jobb, de könnyebben szállítható, és nagyon megszerettem. Még amit észrevettem, bár lehet hülyeség, de mintha könnyebb lenne kimosni a fejbőrről, mivel csak a habot kened fel, nem magát a sampont, így nem viszket a fejbőröm tőle.

2020. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
* szilárd sampont
2020. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A hajapolo termékeik szerintem jók.

Én a sárkány centerben max a felet szoktam fizetni a bolti árnak.

Nincs állandó kínálatunk, de megéri időről időre megnézni mi kapható

2020. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szerintem a szilárd samponuk nagyon megéri: ) nekem nagyon korpásodott a hajam és a soak and float szappanjuk segített rajtam...a henna hajfestéküket is próbáltam az is már két hónapja tartja a színét..szeretem hogy természetes anyagokat tartalmaznak a termékeik, az érzékeny bőrömet kiméli...vettem hajkondicionalot is( valig ero hajam van...)lassan 3,5 honapja haszanlom 200gos tegelyt majdnem minden mosasnal( nem kenek sokat, es meg tobb mint a fele megvan...szerintem hatekonyabbak mint a manna termekek...nekem azok nem valtak be
2021. aug. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!