Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nullással lenyírják a...

Akinek nullással lenyírják a haját, annak tényleg gyorsabban fog visszanőni pár centit aztán vissza lassul?

Figyelt kérdés

Hallott valami ilyesmit ez igaz?

Ha igen akkor kB hány mm, cm fog gyorsan nőni?

Hány hét, nap, hónap alatt?



2020. jan. 11. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Ez igaz. Ha 2 hétig nincs nyírva elég gyorsan nő, utána kicsit lassul, de gyorsan nő a 3. héten is. Utána már passzolok. Hetente szoktam nullással nyírni, ritka mikor 3hetes. De amúgy igaz. Első szakaszban valamiért egyszerűbben nő (meg van a tudományos oka, de nem magoltam be, talán a haj tápanyag felvétele vagy hasonló lehet, tényleg nem tudom).

De ez genetika függő is. Van lányok között is olyan akinek a válláig gyorsan lenő pár hónap alatt, ha meg váll alatt még akarja növeszteni, pl hát közepéig, vagy váll alatt pár centivel az meg már 1 év vagy több. De ugye mindíg vissza is kell vágni picit, mert töredezik.

2020. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Inkább az, hogy egy idő után kevésbé látványos. Egy válligérő hajú emberkén kevésbé feltűnő az az 1cm,mint azon aki nulláról indul.
2020. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A haj már elhalt sejtekből áll, levágása így visszacsatolás híján nincs hatással a szőrtüsző működésére.
2020. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem igaz, a haj mindig ugyanolyan gyorsan nő. A körmöd sem nő attól gyorsabban, ha vágod.

Egyszerűen csak jobban feltűnik neked 1-2 mm hajnövekedés, ha egy kopasz fejet veszünk alapul, mintha már alapból többcentis a hajnál figyeljük a változást.

2020. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Mindenkinek ment a zöld!

2020. jan. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!