Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van ez a szakallnovesztés...

Van ez a szakallnovesztés weblap. Szerintetek nem gáz ez hogy mindenféle csodaszerekkel próbálják a szakállukat megnöveszteni egyesek? Illetve miért akar egy eleve helyes arcu fiú ronda csoves szakállat?

Figyelt kérdés

Most őszintén, szerintetek melyik verzió a jobb? [link]


erre kik vágynak? borostával kisfiúsan aranyos lehetne de így meg mint egy csöves, illetve a saját apja....


2020. jan. 13. 22:48
 1/3 anonim válasza:
Jézust majmolják.
2020. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy ez két különböző pasi meg egy “kis” photoshop?
2020. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok férfi vágyik erős szakállra, de csak keveseknek adatik meg. Például olyan tökéletes arcszőrzet, amilyen Karl Lagerfeldnek volt, ő borotválkozás után is úgy nézett ki, mint a mesefigurák, akiknek a fél arca szürke:D. Én is szeretnék szakállat, de csaj bajszom nő, oldalt semmi, sajnos ilyen a genetikám. Ezek a mindenféle csodaszerek szerintem semmit nem érnek, egyedüli megoldás a beültetés, de egy teljes szakáll 1 millióba kerül, meg szerintem látszik rajta, hogy nem természetes. Úgyhogy én már letettem erről a szakáll dologról, talán pár évtized alatt megerősödik valamennyire, addig kénytelen vagyok úgy élni, hogy 21 évesen 15-nek nézek ki:D
2020. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!