Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Apró, kemény, fehér gömb valamik?

Apró, kemény, fehér gömb valamik?

Figyelt kérdés

Egy ideje a hajamban már hajmosás után apró, fehér, kemény valamik jelennek meg, olyan aprók, mint a kristálycukor. Mi lehet ez, hogyan tudnám eltüntetni?

A hajszálak tövében is szoktam érezni, amikor megvakarom a fejem.



2020. jan. 17. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehullik a fejedről,vagy oda van tapadva egy-egy hajszáladhoz és nehezebben tudod leszedni? Ha az utóbbi,akkor lehetnek tetű serkék is,akkor tetű elleni samponos hajmosás azonnal többször,párnák fertőtlenítése,családtagok fejének ellenőrzése. Akár tömegközlekedéssel is össze lehet szedni.
2020. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos elsőnek igaza van. Serke lehet.
2020. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tetű, az biztos, mert már jó ideje van ez, viszont nincsenek élősködők a hajamban :)
2020. jan. 18. 14:25
 4/5 A kérdező kommentje:
És igen, könnyen kijönnek, ha megrázom a hajam, akkor kihullik. Arra gondoltam, hogy esetleg korpa, de annyira aprók, és kemények, mintha cukorral öntöttem volna nyakon magam, és a korpa bordarabka
2020. jan. 18. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 nekem is van olyan. Sima korpa. Lehet száraz pelyhes és ilyen kristálycukor szerű is. Vegyél korpa sampont.
2020. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!