Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés ellen? Cukorgyanta...

Szőrbenövés ellen? Cukorgyanta vélemények?

Figyelt kérdés
Bikini vonal meg a föntebbi részen MINDIG benő a szőr, talán már nem olyan rossz mint régen de még mindig nem jó. Epillátortól volt a legrosszabb aztán borotválástól, most már konkrétan szemöldökcsipesszel szedem ki, szoktam bőrradírt használni hidratálom... és még mindig. Egyszer megpróbáltam legyantázni hát az nem sikerült de most arra gondoltam hogy talán cukorgyantával jó lenne (csak a fentebbi terület) Vélemények, tippek? Plsssss segítsetek :D 21L
2020. jan. 18. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet függ attól is, hogy milyen bőröd van. Én használok epilátort meg borotvát is, és nincs ilyen problémám, egyedül ott kényes ahol a bugyi széle húzódik, mert ugye leszorítja a szőrt, lehet sok szűk cuccot hordasz és azért van, mert nem tud kinőni, ha meg nem akkor nem tudom.

Viszont a cukorgyanta jó ötlet, mert annak van ilyen gyulladáscsökkentő hatása, egy próbát megér.

2020. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem a bőröm nagyon érzékeny :( Köszi azért:)
2020. jan. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!