Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Vágássak fufrut magamnak?

Fiúk! Vágássak fufrut magamnak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a hátam közepéig érő (de növesztem fenékig) barna, hullámos hajam van, esss szép az arcom (ezt azért írom, mert a fufru elvileg kiemeli az arcot) Szóval... fufru vagy ne fufru?

2020. jan. 20. 04:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, nem ezen múlik, hogy tetszik-e valaki.
2020. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te jól érzed magad a bőrödben. Nekem annyira nem jön be a fru-fru de ez csak vélemény. Neked mi fontos? ne másoknak felelj meg, kérj véleményt de egy anonim oldalon mikor nem látnak téged nincs értelme egyáltalán mert itt akik itt vannak nem is fognak soha látni, hogy ki kérdezte. Csináld azt ami neked tetszik a tükörben és akkor az lesz a jó!
2020. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne a fiúknak akarj megfelelni!

Próbàld ki a frufrut. Ez csak haj, hamar megfog növekedni

2020. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbálom, mindenki azt mondja az ismerőseim közül hogy ne, de én ki próbálom akkor is (ha megnőtt a hajam) a fufrut mert nekem tetszik, csak azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok hogy amúgy mennyire tetszik másoknak. Köszönöm mindenkinek a választ❤
2020. jan. 20. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak az arcodtól függ. Kérdezd meg a fodrászt hogy jól állna-e. Ha szerinte nem, inkább ne próbáld meg mert megbánod.
2020. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!