Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen milyen házi...

Pattanások ellen milyen házi tippet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hegek is vannak az arcomon, de az nem is zavarna annyira, mert idővel azok halványulnának,ha a pattanásokat sikerülne végre eltüntetni. Ha az egyik elmúlik, jön a másik. Drága "kence-ficékre" nem szeretnék költeni, olcsó házi tippeket részesítem előnyben. Valakinek van valami hasznos tippje, tanácsa? 24/L

2020. jan. 20. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Elhiheted, nem nagy dolog,

Két ujjaddal addig nyomod,

Míg egyszer pukk, kidurrantod!


Egy percig fáj, kicsit vérzik,

S kik tükrödön a gennyet nézik,

A fájdalmad veled érzik.


34/F(rédi)

2020. jan. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Étkezz egészséges, fogyassz megfelelő mennyüségű folyadékot, alakíta ki jó arcápolási rutint, ne nyomkodd magad, külön kis törülközővel töröld az arcod.

Aztán menyj orvoshoz, kérj vérvizsgálatot hogy minden rendben van-e. Van rosst fogad? Az is okozhat pattanás. Esetleg allergia?

2020. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nincs allergiám, nincs rossz fogam. Az a baj, hogy eddig is nyomkodtam, mert egyszerűen nem bírom ki.
2020. jan. 21. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha 24 evesen ez tovabbra is allando problema, akkor ez mar nem az a kategoria, amit par hazi tipp meg egy markasabb arclemoso megold.
2020. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szappan vált be pattanások ellen 🙂 Hetente kb. 3-szor mosd meg vele este az arcod lefekves elott, de tobbszor ne, mert kiszaritja a bort, es utana kend be valami konnyu kremmel ami nem tomiti el a porusaid, en pl egy dm-ben kapható, Baleás vizhianyos borre valo arckremet hasznalok, nem draga es sokaig eleg, es jo is 🙂 Plusz egy tipp, az ajkaidat is kend be valamilyen szinezetlen ajakapoloval, mert azt is kiszarithatja a szappan. Ne egyel sok nasit, pl chips, energiaital (ez a szivednek sem tesz jot), ilyeneket, helyette napi minimum 2l viz,zoldsegek,illetve ha ez meg mindig nem eleg, akkor a cink vitamin tabletta, ill. a C vitamin tabletta is jo pattanasokra( es a hajad is gyorsabban no, es erosebb lesz, ill. a kormod is) Remelem tudtam segiteni, nekem ezek valtak be, sok sikert 🙂
2020. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5, nagyon szépen köszönöm, kipróbálom! 😊
2020. jan. 30. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

KOVAFOLD PORT ISZOK ES AZOTa sokkal sokkal szebb egy probat meger.

Es nekem rosszabb az arcom ha tejet tejtermeket fogyasztok es ha hust eszem. En ezmiatt eszek altakaban veganul lepj be fb csoportba megeri

2020. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sós víz, só szappan. (Egy hét mulva mar sima volt az arcom majdnem teljesen:)
2020. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!