Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikák vannak...

Milyen házi praktikák vannak hogy ne izzadjak? Vagy nektek milyen tapasztalatok van?

Figyelt kérdés
Videó is jöhet ha esetleg találtok youtubon.

2018. máj. 2. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Légkondi.
2018. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen DIY dezodornak az alapja a kokuszolaj, szódabikarbóna, teafaolaj és egyéb illóolajok ízlés szerint. Pontos arányokat nem tudok. Szerintem megér egy próbát, én is most akarok összekeverni egy adagot, hátha bejön. Mondjuk én amúgy is kevésszer használok mostanában dezodort, de mivel kezd meleg lenni, olyan kene, amitol tényleg nem lesz büdi az ember. Nagy melegbe lehet kevesek ezek az otthon osszekutyultak. Ki kell próbálni.
2018. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ha van lehetőséged, akkor számára legjobb, ha szappannal ki tudod mosni a honaljad.
2018. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!