Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem mosok hajat abból...

Ha nem mosok hajat abból lehet bármi probléma?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a gyakori hajmosás nem tesz jót. De ugyanúgy van ez az ellenkezőjével is? 2 hete nem nagyon mozdulok ki itthonról, azóta nem mostam meg. Lehet belőle bármi baj? L

2020. jan. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen. A baktériumok elszaporodhatnak. Illetve a fejbőrödet sem árt ápolni ( ugyanúgy, ahogy az ember az arcbőrét ápolja). Lehet tiszta a párnád, ha nem tiszta fejjel fekszel oda (ezek után az is a baktériumok telephelye lesz). Ha nem mozdulsz ki, akkor is mosd heti 1x.
2020. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neurotech válasza:
100%
A raszták azt mondják a haj egy hónap múltán öntisztul. Hát nem tudom...
2020. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 hónapig azért nem akarom halogatni, holnap vagy legkésőbb holnapután megmosom, csak kíváncsi voltam. De nem hiszem hogy öntisztulna :D
2020. jan. 21. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Öntisztuló lesz!

Egyik tanàrom ès csalàdja se szokott hajat mosni, csak sima vízzel, sampon nélkül.

Semmi se látszik a hajàn, nem büdös stb.

A lánya is a sulinkba jàr. Az ő hajan se làtszik. Szép,hosszú és egeszséges a haja.

Szóval nincs rossz hatással.

2020. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle bajod. Ha kifésülöd, nem rasztásodik be. Csak ne reklámozd, mert igénytelennek fognak gondolni.

Én hetente háromszor mosok hajat, és semmi baja sincs. Kéthavonta vágatok belőle. Kicsit túl van bonyolítva ez a haj téma. Ha a fejbőr konkrétan beteg, akkor arra hozzá való sampont kell használni, de ha nincs semmi baja, akkor nem fog kihullani mert heti háromszor megmosod samponnal. Csak riogatják az embereket mindennel. Nyilván nem a legrosszabb minőségűt kell kiválasztani, azt jónapot

2020. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!