Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcom szőrős?

Mit csináljak az arcom szőrős?

Figyelt kérdés

lány vagyok és sajnos az arcom szőrős (ami a legrosszabb, hogy fekete) oldalt a leginkább. Múlthéten vettem rá szőrtelenítő krémet, de csak rosszabb lett. Mit csáljak

17L



2020. jan. 8. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Tépd ki. Fájdalmas, de hatásos. Vagy ha annyi van mint egy fiúnak, akkor borotva.
2020. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom kitépni, mert sok van
2020. jan. 8. 19:05
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Gyanta.

A szőrtelenítő krém olyan mint a borotva. Nem jön ki tövestől a szőr, mint epillálásnál vagy gyantánál, hanem csak elvágódik. Mivel a szőr felfelé keskenyedik, de te elvágod a szőrt emiatt ha nő tovább vastagabbnak látszik.

2020. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A gyantától nem fog megerősödni ?
2020. jan. 8. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog!
2020. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy endokrinológust felkeresni, mert lehet hormonális oka annak, hogy szőrös vagy.
2020. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

A gyanta tövestől tépi ki. Lassabban is nő utána vissza.

2020. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krémet arcon nem ajánlott használni. A legjobb megoldás a gyanta. Vagy van olyan epilátor amit arcon is lehet használni. Ráadásul kozmetikus is meg tudja ezt oldani. Gyantával egyszerűen eltávolítja a szőrt, mintha csak a szemöldöködet gyantázná.
2020. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is orvos. Meg kell keresni az okát, mitől vagy erősebben szőrös és azt kezelni, nem pedig a tünetet megszüntetni. Hormonvizsgálat.
2020. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember arcan van szőr. Az egész arcunkat lanugo szàlak borítjàk.

Nőknél is ez a helyzet. Van akinek több, van akinek kevesebb.

Ha sötét a hajszíned, ès erős, vastag szalú a hajad, akkor a szőrzeted is erősebb és làthatóbb lesz. Ez esetben természetes.

Viszont lehet hormonok miatt is, betegseg miatt. Ez esetben ajànlott az orvos.


Szőrtelenítő krémet ne hasznalj, mert semmire nem jó. Ugyan úgy mint a borotvànal, a szőr szálat szedi le.

Emelle még irritàlja az arcbőrt is.

Borotvát se ajánlom, mert bökös lesz az arcod.

Vagy gyanta, vagy a szőkítést ajànlom.

Nem fogja erősíteni a gyanta a szőrt!

2020. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!