Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paróka készítés saját hajból?...

Paróka készítés saját hajból? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy esetleg van-e valakinek információja arról, hogy hol, hogyan mennyiért tudnék a saját hajamból parókát készíttetni?(sajnos nem nagyon találok ezzel kapcsolatban információt) vagy van-e valaki aki csináltatott, és tudna segíteni nekem ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm szépen!:)



#paróka #haj #paróka készíttetés
2020. jan. 21. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom lehet késő már ilyenkor írni, de jobb később mint soha. Vedd fel velük a kapcsolatot. :) [link]
2020. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Sajnos ez az 1-es linkje nem működik már (legalábbis nekem). Én is szeretnék a saját hosszú hajamból parókát csináltatni a rosszabb napokra a jövőben (sajnos lassan kezdek kopaszodni, csaladomban is hajlam van apai ágon a full kopaszsagra 35 felett, 28 vagyok).
márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!