Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Hajjal kapcsolatban sok...

SOS Hajjal kapcsolatban sok kérdés! Válaszolsz?

Figyelt kérdés
A sok fekete festéstől eléggé tönkre ment a hajam ezért 40 cmétert le kellett vágatnom. Már eléggé lenőtt a festék eredetileg sötétbarna vagyok ha színezővel beszínezem ami megegyezik az eredeti hajszínemmel kevésbé lesz foltos? Revalid és a ricinus olaj hatásos? A ricinus olajt hogyan alkalmazzam? Ajánlanátok valamilyan sampont, balzsamot és pakolást száraz fejbőrre és hajra? A gliskur nem vált be.
2010. júl. 22. 13:48
 1/10 anonim válasza:

nekem a tony and guy-tól úgy nő a hajam, mint a gomba. Igaz borsos az ára, de megéri. válaszd ezek közül a számodra megfelelőt. a glisskurtól ne is várj nagy csodát, az csak reklám-fogás. A revaliddal vigyázz, mert nekem a tablettától, mikor abba hagytam jobban hullott a hajam - míg szedtem nőtt, de utána...

próbálj minél kevesebb dolgot tenni a hajadra és mondjuk házilag pakolást csinálni, sokkal jobb.

2010. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hullik a hajam. A revaliddal csak erősiteni szeretném
2010. júl. 22. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
kb 1-2 ek ricinus olajat, kis babaolajjal és sok sok balzsammal (én sárga
2010. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sárga gliss kuros hajpakolással csinálom) keverd el.

balzsam nélkül ki ne próbáld mert nem tudod ki mosni a hajadból. nekem sokat segített

2010. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Majd akkor fog hullani a hajad, ha abba hagyod - Vagy legalábbis nálam ez volt, És én is csak hajerősítés céljából kezdtem el használni. (nem lettem kopasz - szóval nem ennyire hullott - csak ritkult)
2010. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És az a Toni&Guy-os cucc micsoda, hajpakolás?
2010. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akármilyen hajat erősíteni, csak belülről tudsz! Ez tulajdonképpen halott szaru,mindig a belső állapotot tükrözi, lehet, hogy nem is száraz a fejbőröd.A külső pakolások csak illúziók, csak olyan,mintha javítana az állapotán, de amint abbahagyod, újra előjön a gond. Tegyél rá jó kis balzsamot, vagy pakolást, ha már drága (Tony Guy) akkor bemehetsz egy fodrászboltba is, ahol millió fajta jobbnál-jobb cucc van.

Belsőleg kellene több halat enned és gyümölcsöt.

Ha pedig hajat festetsz, vagy színezel, inkább fodrász tegye.

2010. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindig fodrásznál festettem. A fejbőröm száraz csak a doki által irt sampon 3 hónapnál tovább nem alkalmaható.
2010. júl. 22. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Na, az is egy tévhit, hogy a helyes táplálkozás jó hatással van a hajra, bőrre, körömre! Kamu! A póthajak első generációit pl. rabnők hajából csinálták. Nos, a börtönkoszt nem éppen egészséges, az ott csücsülő nőknek mégis szép a hajuk. De ismerek olyat is, aki cigizik, cask Tesco-s cuccokat eszik és olyan full erős, gyönyörű körme van, hogy úgy néz ki mintha tipes műköröm lenne. Úgyhogy helyes táplálkozással semmire se mész ha hajról van szó. Ez leginkább genetika, hogy milyen a haj állaga, és persze vannak alapszabályok: a napsütés pl. mint mindent, a hajat is roncsolja. A vasalás, sütögetés, éjjelre való mindennapos befonás szintén eltöri.
2010. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem eredetileg borzasztó erős és dús a hajam csak a festék roncsolta és szeretném ha most lenő a festék olyan legyen mint régen.
2010. júl. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!