Gyors hajnövesztés?

Figyelt kérdés
Tudok tippeket hajnövesztésre ami nektek be vált? :)

2020. jan. 26. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a ricinus olajos hajpakolas valt be,egyszeruen csak fogtam,egy talkaba ugyanannyi ricinusolajat mint kokuszolajat osszekevertem,megmelegitettem (langyosra) majd felvittem a tovektol a vegekig
2020. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szmuki válasza:

Szia. Nekem ami segített azt avram yt csatornáján megtalálod. Nem vasaltam,nem szárítottam csak nagyon ritkán hideglevegővel,göndörítést azt mai napig hanyagolom. Fejmasszázs mindennap 10-15 perc. Nem dörzsöltem/dörzsölöm törcsivel mert akkor a legsérülékenyebb és törik csak felitattam. Beszereztem egy selyem párna huzatot. Hajmosási rutinom is ide biggyesztem

:hajmosás elött kifésülöm,megmosom langyos vizet kell alkalmazni mert a hideg és a meleg egyaránt káros,felitatom a vizet egy ritka fogú fésűvel alulról felfelé haladva kioldom a csomókat fontos h ne hajkefével csináld,teszek rá hajolajat és ha egészen meleg van a lakásban akkor nem tekerem törcsibe csak hagyom megszáradni. Vékonyszálú válligérő ,töredezett volt a hajam. Mára már csípőmig ér,de ezis egyénfüggő hogy alapjáraton milyen gyorsan nő a hajad. Ajánlani tudom még a mézet,ricinusolajat,kókuszolajat.Tojásos pakolásokat nem szeretem mert át veszi a hajam a szagát és nagyon büdös lett. Ne ragadj le 1 féle samponnál én minden hónapban váltogatom őket. Szilikonosat kerüld mert az csak egészséges kinézetet kölcsönöz de nagyon káros és roncsol. De neten több helyről néztem össze én is a dolgokat,nekem a helyes hajmosás volt a kulcs nyitja mert az elötte nem is tudtam plusz az alap hőformázos dolgok. Eleinte heti3x csináltam pakolást ,mostmár csak hezi 1x.

2020. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!