Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsirosodik a hajam, mitol?

Nagyon zsirosodik a hajam, mitol?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, oldalt rovid felul hosszu a hajam es hiaba mosom meg, nem telik egy 24 ora es mar majdnem ugyanolyan zsiros a hajam, mint amilyen volt. H&Sel mostam aztan valtottam most Baba samponra, de ugyanaz, pedig nem hasznalok ra semmit, se hajakott se semmit, sokszor, ha csak hozzaerek a hajamhoz erzem, hogy faj a fejborom. Mitol lehet es mit lehet vele csinalni? Mar el is kezdett amugy hullani is a hajam. 20/F
2020. jan. 27. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet h kopaszodsz es vekonszalu, gyenge hajad van, azt meg ha nem mosod naponta zsirosnak es laposnak fog tunni.
2020. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék bőrgyógyászhoz. A zsírosodás sem kellemes, de a fájdalom és a hajhullás már komolyabb. Persze nem kell halálos betegségre gondolni, de az simán lehet, hogy pl allergiás vagy valamilyen anyagra, ami a normál samponokban van.
2020. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz. Van, aki hajgyógyászattal foglalkozik. A zsírosodás normális, sajnos sokaknak gyakran kell mosni. Ha fiú vagy és rövid a hajad, akkor naponta moshatod a napi fürdés során.

Az viszont fura, hogy fáj. Ezt érdemes lenne megnézetni.

2020. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!