Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha gyorsan zsírosod...

Mit tegyek ha gyorsan zsírosodik a hajam? 16/F

Figyelt kérdés
2 naponta mosom a hajam. És elég gyorsan zsírosodik. Mit tegyek hogy egy kicsit lassítsak a zsírosodáson? Vagy milyen sampont kell használnom?
2019. dec. 20. 17:16
 1/3 anonim válasza:
0%

Szia. Ha esetleg rövidebbre vágatod az is segít. Igaz lány vagyok, de a hetekben lett olyan rövid a hajam mint egy fiúnak. Eddig naponta mostam a hajam, most már csak elég 3 naponta, illetve mikor elfekszem.

Sajnos márkát nem tudok írni, mert női sampont használok.

2019. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mosd kevesebbet, ennyi.
2019. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. ez nem így működik.

Én is naponta-2 naponta mosom, de 2. nap már csak lófarok van. Hagytam ki már 2 hetet is, ugyanúgy visszazsírosodott. Szerintem inkább mosd meg 2 naponta, az a fél óra megér annyit, hogy ápolt legyél. Max annyi, hogy ne tapogasd, ne használj rá formázó cuccokat mint hab, meg zselé..

2019. dec. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!