Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezüst/fehér színű hajfestékek...

Ezüst/fehér színű hajfestékek milyen márkából vannak és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ilyesmi színt szeretnék elérni: [link]
2010. júl. 22. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
palette-ből van ilyen, kb 700-1000 ft között van, de nemgarantált hogy ilyen lesz a hajad... szerintem menj fodrászhoz, az megtudja csinálni, ezek az otthoni festékek nem 100%osak... lehet sárga lesz a hajad tőle..
2010. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

látom régi már a kérdés,de azért válaszolok:

Alfaparf 11.11-es árnyalata pont ilyen,de nem mindegy,hogy milyen az alap,amire rákened.Nagyon világos szőke alap kell hozzá,ha szívatva van a hajad,akkor ügyelj rá,hogy ne sárga legyen,mert azt nem fogja befogni.1 tubust kell 2x60ml hidrogénnel keverni(célszerű 12%-ossal)

Egyébként csak ajánlani tudom,ha sikerül befestened vele és jól megszívja a hajad,nem dobja le,akkor utána az életben nem fog visszasárgulni :)

2011. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és 1100-1400 ft között van egy tubus,attól függ hol mennyiért árulják.+hidrogán(én pipere-t veszek hozzá,mert szerintem az hozza legjobban ki a színét,kb 130ft/60ml)
2011. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!