Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van egyáltalán...

Szerintetek van egyáltalán olyan hajfesték, ami nagyon szép ezüst színű vagy fehér?

Figyelt kérdés

A saját fodrászomat megkérdeztem, ő nem tud ilyesmit csinálni... Előtte tuti szőkítés kell...

Szerintetek van egyáltalán olyan hajfesték, ami nagyon szép ezüst színű v. fehér? Vagy csak színezők vannak? Nem szeretnék szürke hajat, hanem valami ilyesmire gondoltam:

[link]

vagy ez fehérebb ugya, de tetszik

[link]


Válaszokat köszi!

20L


2009. máj. 23. 09:32
 1/7 anonim válasza:
56%

Dm-be biztos kapsz!

de vannak ilyenek!

2009. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

elsozor szokitoporozni kell.. aztan valami feher szoke hajfesteket vegyel.. aztan pedig majd mosaskor hamvasitani picit hogy feheres sozke legyen !!!

Es igy szepen fog kijonni :D


pusz

2009. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, majd megnézem... Valószínűleg megveszem a hozzávalókat, és fodrásszal megcsináltatom... Egyszer szőkítettem, de narancsszínű lettem:D
2009. máj. 23. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ezüstszínű nekem is kellene. De itt az emberek mégcsak nem is láttak ilyet soha... :s
2009. máj. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végülis sajna nem találtam olyat, ami teljesen olyan lett volna, egy hasonlót anno találtam, de sima szőke lett.... :S

Esetleg valaki azóta, akinek sikerült ilyen hajat festetnie?

2010. dec. 25. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg míg megőszül a hajad!

Akkor is ilyen szép színű lesz!

Szürkés ezüstös félőszen, majd végül szép fehér lesz!


24/N

2011. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

látom régi már a kérdés,de hátha tudok még seígteni,ha érdekel a dolog:

Alfaparf platina árnyalatait keresd fodrászkellékesnél.A legjobb hajfesték szerintem.Ott meg tudják mutatni neked a színpalettáját,rengeted ezüst féle árnyalat van,lilástól az egész fehérig,mint a 2.képen.Nekem 11.11-essel van festve,ne tévesszen meg,ez a próbatincsen nem olyan ezüstös de a valóságban gyönyörű ezüst.ha 1:1 arányban kevered 12-es hidrogénnel,akkor olyan szürkés lesz,mint az 1.képen,ha 1:2-vel,akkor igazi ezüst.Az a lényeg,hogy egész világoszsőke alapra kell felkenni,mert különben le fogja dobni a haj,ha szőkítve vagy,akkor ne legyen sárga a hajad,mert azt sem igazán fogja,normálisan kell aládolgozni.De ha egyszer befogta és megszívta,akkor utána sosem fog besárgulni,szép hamvas marad,amíg csak le nem nő.Én csak ajánlani tudom,nagyon nagyon jó festék.1300ft körül van egy tubus,én pipere hidrot veszek hozzá.

2011. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!