Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szüleim nem engedik levágatn...

A szüleim nem engedik levágatni a hajamt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egész életemben hosszu volt a hajam. A családban mindenki azt mondja hogy rövid hajú nő az nem nő. Nekem most ilyen a hajam:

[link]


Mindenképpen le szeretném vágatni. De fokozatosan

Először ilyesmire gondoltam: [link]


Aztán erre :

[link]


Azután erre: [link]


Majd végül ilyenre: [link]


Ti melyiket választanátok? És hogyan vágassam le? Valami trükk pl suliba véletlen belevágni...



2020. jan. 31. 23:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az egyik barátod hogy csinálja meg. Egy barátom ugyan ilyen helyzetbe volt neki én csináltam meg a haját.
2020. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lesz és akkor még a suliba
2020. febr. 2. 16:41
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, az a kopasz túlzás,de a 3.linkelt kép,(amit másodiknak akarnál vágatni) nagyon vagány és csajos is. Én olyanra simán vágatnám. Most hosszú, de volt már rövid hajam és imádtam. Jó érzés volt levágatni. Szerintem mondd el anyukádnak,hogy nagyon szeretnél már változtatni,és unod a hosszút. De úgyis visszanől hamar. Aztán ha ebbe nem megy bele, menj el a tudta nélkül, amikor nincs otthon, vagy suli után egyből oda.
2020. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is a 3-at válaszd. 4-es a pszichiátrián divat.
2020. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Bezárkózol a fürdőszobába egy hajnyíróval, és méhet az utolsó.
2020. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
... mehet
2020. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben biztosan egy barátot kérnék meg és már suliban meg is csináltatnám vele. Ha a copfod tőből levágja már az is óriási előrelépés, onnantól meg a szüleid (ha minimálisan is megértőek veled szemben) hajlandóak lesznek rövid hajjal elfogadni. Ha pedig nem, akkor ott az utolsó amit szeretnél. Lenyírhatod magadnak és akár saját kezűleg tarthatod karban a hosszát. Feltéve, ha van a háztartásban hajnyírógép, mert ha nincs akkor ebben is egy barát segítségét kell kérned.

Remélem összejön, amit tervezel, rendkívül szimpatikus az elképzelésed!

2020. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap este a szüleimmel próbáltam beszélni erről a témáról és próbáltam érveket felhozni stb. De jártam sikerrel és nagyon dühösek lettek és azt mondták hogy nem is akarnak erről többet hallani.


Nemrég értem haza a suliból és rövid a hajam. Azt csináltuk amit sokan mondtatok. Egy rágógumit jól szétkentünk a hajamba hogy ne lehessen visszacsinálni és összegumiztuk jó szorosan majd a barátnőm levágta tőbe. A végeredmény olyan lett mint amilyet szerettem volna. Alul felgépelt jó magasra, felül pedig rövid.


A szüleim nagyon ki voltak akadva de nem érdekelt a véleményük. El sem tudták hinni hogy ezt tényleg megcsináltam.


Köszönöm a bíztatást.

2020. febr. 4. 13:11
 19/27 A kérdező kommentje:

Ja és a végeredmény az ilyen lett csak fwlül rövidebb és magasabbra van felgépelve de hasonlóan néz ki.

Nagyon szeretem.


[link]

2020. febr. 4. 13:12
 20/27 anonim ***** válasza:
26%

Szóval mindjárt akadt a suliban olyan barátnő, aki profi fodrász módon képes elkészíteni egy ilyen frizurát, és rögtön hajnyíró, fodrászolló meg bármi más kellék is akadt hozzá.

Nagyon életszerű, mondhatom.

Mondjuk eddig is sejthető volt, hogy csak egy hajfétises kamukérdésről van szó.

2020. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!