Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak nyáron a hajamma...

Mit csináljak nyáron a hajammal? Szüleim nem engedik levágatni

Figyelt kérdés
Derékig ér és már nem tudom hogy oldhatnám meg hogy ne melegítsen annyira. Kontyból már elegem van és azt nem is lehet kalap alá.

2013. jún. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem engedik levágatni?


Egyébként én mostanában felcsurizom, majd a copfot befonom,

így csak "egy csíkban" melegít. Baseball sapka ráfér (áthúzom a copfot hátul a szabályozónál), szerintem kalap is, ha alacsonyan csurizod.

Nekem is derékig ér.

2013. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt a csurizod szót még nem hallottam :)


amúgy nekem is az lenne az ötletem, hogy fondd be, akkor csak egy helyen melegít

2013. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Melyik tájegységről jön ez a csurizás kifejezés? Mert nekem ez nagyon idegen.
2013. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha le akarod vágatni akkor tedd meg, a te hajad, nem a szüleidé, nem őket melegíti. Én is levágattam, vállig érő, tépett lett, sokkal jobb így, nem melegít és szebb is. És mivel elég hosszú volt így a fodrász még fizetett is érte.:)
2013. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem? K-Mo.
2013. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

off:nemár, én nemhiszem, hogy csak kelet-m.o.-n használjuk a "csuriz" szót. Ez érdekes. :)


Amúgy nem értem a szüleidet, ez csak haj.

2013. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem se vágasd le! Én mindent megtennék egy derékig érő hajért :( pedig hányszor volt már nekem is! csak mindig levágattam és meg is bántam :/ hidd el.. megbánnád!
2013. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!