Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapság melyik a divat és...

Manapság melyik a divat és melyik jön be az embereknek/nektek jobban? A rövid, hullámosabb haj, vagy a hosszabb, hullámos haj?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom levágassam e.

2020. febr. 7. 23:47
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem sosem volt divat :D legalábbis felénk. De ettől függetlenül szerintem nagyon vonzó, mondjuk a rövidebbre szavaznék.
2020. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem baj az XD pont ezért kérdeztem mert nem értek a divathoz 😂

És gondoltam most leszek olyan mint aki követi azt mert miért ne

És köszi a vàlaszod!

2020. febr. 8. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint én is a rövidre szavaznék. Ha estleg egy képet tudnál linkelni mindekettőrőp az mégjobb lenne
2020. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hosszabb szebb.


[link]


Több mindent lehet vele csinálni; ha a rövid hullámos egy nap éppen úgy dönt, hogy rossz irányba hullámosodik és szénakazal akar lenni, akkor nem nagyon javítható.

2020. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor a rövid hullámos. A váll fölé, állig érő hullámos bubi nagyon jól néz ki.
2020. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú hullámos haj. Imádom.
2020. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es, igazad van. Lehet szénakazal lesz 🤷🏼‍♀️😂.

Viszont elég különböző válaszok jöttek, de mivel többen írtátok, hogy rövidebb jobb, akkor legyen nekem is az! Köszönöm válaszaitokat!

2020. febr. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!