Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akar minden egyenes...

Miért akar minden egyenes hajú lány hullámos vagy göndör hajat? (13/L)

Figyelt kérdés

Nekem hullámos-göndör hajam van,és csak a baj van vele. Könnyebben zsírosodik,szárazabb,és nem lehet belőle normális frizurát csinálni. Ha kiengedve hagyom,szétáll,ha összekötöm,csomósodik,ha felkötöm,szétmegy. Nekem korábban egyenes hajam volt,az nem csak jobban állt,de sokkal jobb volt más szempontokból is. (Akkor göndörödött be,amikor sokat vágattunk egyszerre a hajamból,és még a fodrász is rossz volt) na,ezt nem értem. Hogy miért akar mindenki hullámos vagy göndör hajat. Mert az egyenes hajat be lehet göndöríteni,de pld nekem a hajVASALÓ csak jobban begöndöríti. Szóval kedves egyenes hajú lányok,ne akarjatok hullámos,se göndör hajat,higgyétek el,az egyenessel sokkal többre,mentek! De ha ez se riasztott el titeket,írjátok le,hogy mégis,miért akartok göndör hajat.

(13/L)



2016. aug. 10. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem majd minden egyenes/hullámos/göndör hajú lány eldönti, milyen hajat szeretne. Attól, hogy neked jobban tetszik az egyenes, még más kedvelheti jobban a göndört pl. Valamint ha neked is hullámos az eredeti hajad, még is szerinted jobban áll az egyenes, miért ne lennének olyan egyenes hajú lányok, akik nem egyenes hajjal néznek ki jobban?

Mellesleg nem attól zsirosodik könnyebben, meg nem is attól száraz, hogy hullámos, nekem szögegyenes a hajam, még is ugyanezek a problémáim.

És én is jobban szeretném, ha legalább egy kicsit hullámos lenne és nem lapulna a fejemre, meg lenne valami alakja. A legidegesitőbb, hogy semmit nem lehet vele csinálni, ha hajsütővassal göndöritem is be, egy óra múlva már megint tök egyenes. 18l

2016. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyenes a hajam és nem szeretem. Göndör-bodri hajra vágyom mióta élek! :D Izgalmasabb, szebb számomra! De nekem ez csak álom, mert még a fodrász is hiába göndörítette be anno, 2-3 óra alatt kirúgta magát! :D
2016. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen örök kérdés, mindenkinek az nem tetszik ami jutott neki, és más kell. :) Amúgy abszolút megértelek, mert nekem is hullámos a hajam és utálom. Oké, hogy nem lapul a fejemre, ellenben szétáll, mint egy oroszlánsörény, és nem lehet egy rendes frizurát kihozni belőle vasalás és szárítás nélkül. Hiába van levágva fazonra nem látszik semmi abból se. Ha meg vasalom, szárítom rámegy egy órám, és ha kicsit párásabb az idő, jön egy vihar, vagy csak simán meleg van és megizzadok kicsit, máris göndörödik vissza. Van egy barátnőm, akinek szögegyenes a haja, mindig az enyémet irigyelte, és csináltatott egy dauert, pedig mondtam neki hogy meg fogja bánni. És így is lett, belátta, hogy jobb az egyenes. :D 32/N
2016. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Testvérem!

Nekem is EXTRA GÖNDÖR hajam van.

Nem tudok vele mit kezdeni. Általában kivasalom, mert csak az segít. De ugye az sem tesz jót a hajamnak. Persze van amikor előny, de van amikor hátrány.

De talán azért, mert;

Akinek egyenes a haja göndört akar és akinek göndör haja van egyenest akar. Ennyi

14/L

2016. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Hm, talán mert papagájból is van hullámos... A párhuzamot is érzik, miért ne tennék... Bár, hozzáteszem, hullámosmajommal még nem találkoztam.
2016. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár fiú vagyok, de hosszú göndör (nem mikorofon) hajam van és mindenki azzal jön hogy így gyönyörű úgy irigyli stb. Szóval ez már csak így megy, szokj hozzá.
2016. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindenki az szajkózza,hogy fúj,de ronda a hajad,de jó,hogy az Isten engem(azaz őket) egyenes hajjal áldott meg. A családi génekben van a göndör haj,de persze az unokatesóimnak egytõl egyig egyenes a haja,csak én lógok ki a sorból. Annyira utálom már a hajam,hogy minden egyenes hajú lánynak bámulom a haját,és közben azon siránkozok,hogy nekem miért ilyen. Annyira utálom a hajamat
2016. aug. 10. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs különösebb bajom az egyenes hajammal, könnyű kezelni, de azért egy dolog miatt irigylem kicsit a göndör hajúakat. Az én hajam ugyanis nagyon vékony szálú és imád a fejemre lapulni. Ráadásul nem is valami szép formájú a fejem.

Egy ilyen sima, felkötött hajhoz [link] nekem egy órás tupírozásra volna szükség, és kb. két óráig tartana így, hajlakkal együtt.

Anélkül nagyjából így nézne ki: [link]

Nyárra le is vágattam inkább a hajamat, leengedve hordani nem tudnám ebben a melegben, felkötve meg... hagyjuk, hogy néz ki. Úgyhogy néha elábrándozok, hogy kéne valami tartóshullám a hajamba. Tizenhat évesen volt is, nem is állt rosszul és elég sokáig tartott.

2016. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban én is utáltam a göndör hajam nem tudtam vele mit kezdeni.

Most pedig nagyon szeretem , gyönyörű , nőies, és hálás vagyok a sorsnak hogy nem fejre tapadó egyenes hajam van.

A természetes göndör haj kezeléséhez és viseléséhez fel kell nőni. :)

22L

2016. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert most nem divat a göndör, azèrt szajkózzàk.

Amikor én voltam ennyi idős, mint te, mindenki dauerolt.

2016. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!