Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem szivatom le szőkítővel...

Ha nem szivatom le szőkítővel a hajam, csak sima hajfestékkel befestem nagyon sárga lesz? (sötétbarna hajam van) azt tudom h valamennyire sárga lesz de ha az elsö festés után pár hónap mulva másodjára is befestem akkor már befogja rendesen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia. annyit tudok, hogy ha a sötétbarna hajadat befested hajfestékkel, annyira ocsmány pisi szine lesz, hogy nemfogsz majd tudni tükörbe nézni. ha 2szer fested be, akkor nemtudom az eredményt, de akkor legközelebb a tövénél hogy oldod meg? szerintem inkább menj el egyfodrászhoz, ha nincs meg az anyagi keret akkor jó egy olcsóbb is, lehet hogy nemfogja olyan ügyesen beszárítani a hajad de legalább normálisra festi. Lehet úgy, hogy nagyon kicsi szőkítőpor, a többi festék, úgy nem törik el annyira. nekem úgy van. aztán rámentek egy világos színűszőke festékkel, az befogja, és tökszép színe van. ha még mindig világosabbat akarsz,akkor még mindig ott a hamvasító.

remélem segítettem

2008. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna az eredeti, és csak sima festékkel nem lesz szőke sosem belőle, próbáltam. Ocsmány barnás lesz csak, ha szőkét akarsz mindenképp le kell szívatnod. Akárhányszor fested, nem lesz igazi szőke.
2008. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!