Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány hónap míg megnő a hajam?

Hány hónap míg megnő a hajam?

Figyelt kérdés
Most válltól 2-3 centivel ér,hány hónap kéne ahhoz,hogy derékig érő hajam legyen?
2011. okt. 30. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4 év kb.

attól függ milyen gyorsan nő

2011. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3-4 év?:O

wow,kevesebbre számítottam kb. jövő karácsonyig vagy hasonló :'(

2011. okt. 30. 21:47
 3/9 A kérdező kommentje:
megmértem a hajamat most 36 centi,mennyi idő kell még 60 centi nem lesz?
2011. okt. 30. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

ha havi 2 centit nő, akkor pontosan egy év

persze ha használsz hajnövekedést serkentő szereket, kevesebb

2011. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem nő havi 2 centit a haj, 1-max másfelet, serkentőkkel esetleg! 2-t, de azt se mindenkinek. Szóval még legalább másfél-2 év, ha egyáltalán képes megnőni akkorára... Nekem pl. max akkorára nő meg a hajam, mint a kérdezőnek most, szóval váll alá pár centivel, annál tovább viszont az istennek sem akar nőni, hiába ápolgatom, vágatom a töredezett végeket, bármit csinálok, bármennyit várhatok, ennél tovább nem nő, ez genetika, pl anyumnak is ilyen, neki se nőtt meg soha...
2011. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Fenéket nem nő 2 centit a haj. Miért ne nőne? Sőt, ha tényleg nagyon gyorsan nő a hajad, 2-2.5 centit is nőhet havonta.
2011. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel átlagosan havi 1-1,5 centit nő a haj, kb. 2-2,5 év, ha közben néha vágatsz is kicsit a végéből. Vágás nélkül semmiképp ne állj neki növeszteni, mert a végén nem lesz túl szép...

Amúgy ne aggódj, a derékig érő nem olyan hosszú, akkorára szinte mindenkinek megnő a haja. Nagyon-nagyon kevés az, akinek a genetika miatt nem nő meg akkorára. A legtöbben csak ráfogják a genetikára, holott a helytelen ápolás az oka. Átlagban 80-100 centire képes megnőni egy ember haja, persze ez csak az átlag. Pl. ennél nekem is jóval hosszabb.

2011. okt. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Használok ricinusolajt meg Bánfit is meg majd szedek januártól vitaminokat is,úgyhogy remélem lesz valami hatása is :s

Vágatni meg majd decemberben fogok,utoljára meg augusztusban vágtam.Remélem megnő,mert olyan hosszú hajam még nem volt :D

2011. okt. 31. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fodrász vagyok, azok írták helyesen, akik 1-1,5 cm-t mondtak havonta. Genetikából adódóan a férfiaknak gyorsabban nő, és összességében hosszabbra is meg tud nőni, mint a nőknek. Alapvetően hülyeség lenne azt mondani, hogy a derékig érő haj nem hosszú, hisz mindenki más magasságú, mindenkinek másmilyen hosszú a háta. Egyértelmű, hogy hamarabb megnő derékig a haja egy 155 cm-es nőnek, mint egy 180 cm-esnek.
2012. ápr. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!