Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen kevés a fenékig...

Miért ilyen kevés a fenékig érő hajú lány?

Figyelt kérdés

Persze olyanra gondolok, ami szép és egészséges. Olyan kevés ilyet látok, pedig olyan szép:

[link]

[link]


2020. febr. 18. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem mindenkinek tetszik az olyan hosszú haj (pl. nekem se), másrészt van akinek azért van rövidebb haja, mert kevesebb időt vesz igénybe, és sokszor kényelmesebben is fel lehet csatolni stb., ha valakinek nincs olyan hosszú haja. Illetve például több olyan embert is ismerek, akinek egyszerűen nem nő a haja. De ennyi erővel, miért nincs sokaknak pixie haja, stb. Nem mindenkinek pont az az ideál.
2020. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
92%
Egyrészt nem mindenkinek tetszik, másrészt nem mindenkinek nő meg töredezés nélkül akkorára. Harmadrészt macerás, nekem olyan 10 centivel rövidebb mint a 2. képen a csajnak, így télen odafogom táskával, cipzárral, sállal, stb.
2020. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert sűrű és vastagszàlú a hajam. Ha megnöveszteném ilyen hosszúra akkor hajmosaskor letörne a nyakam. Így is baromi nehéz vizesen. Na meg persze nincs felesleges 2 óram szárogatni.

Macerás egy ekkora haj.

Ne mag persze, nem is mindenkinek tetszik.

2020. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ápolni.
2020. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Miert nincs minden pasinak mellkasig/derékig de legalább vállig érő haja? Meg szakálla.

Mert az olyan szééép...


Kérdező, majd ha megpróbálod egyszer megnöveszteni rájössz hogy mennyi macerával jár.

2020. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Van akinek nehezen nő a haja. Na meg ha tudnád, hogy akiknek ilyen hosszú annak kb. a fele póthajas...
2020. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Mikor a hosszú haj volt a divat, akkor meg az volt a baj hogy miért nem rövid egy lánynak se...
2020. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokaknak meg se nő ekkorára, pl az én vékonyszálú hajam nagyon max derékig nő meg, de addigra egy cafrang a vége. Akinek vadtag szálú, dús hajavan, annak meg már nehéz ennyi haj, egy fél napos program a mosás-szárítás. Alváshoz be kell fonni mert kócolódik, stb.
2020. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nő meg ilyen hosszúra. Én is már az se tudom hány éve növesztem. De amint megnő mell alá, már le is törik. Ezért nekem a max hossz az ilyen mell alá pár centivel érő. Pedig minden álmom a fenékig érő haj.
2020. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert undorító a túl hosszú haj.
2020. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!