Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek egy 173 cm...

Fiúk! Szerintetek egy 173 cm magas,63 kg-os majdnem fenékig érő világos szőke hajú lány hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy jól, vagy rosszul. Ennyiből ki a halál tudja?

Ha rusnya a képe, agyon van vakolva, bénán öltözik, nem sportos, a haja agyonszőkített, esetleg nem is saját, műkörmei vannak, akkor én tuti menekülnék.

De lehet egy természetes, fürtös szöszi, nagy kék szemekkel, babapofival, klassz alakkal, az jó csaj nálam.

De még van sokmillió variáció. Linkelj képet és hamarabb megmondjuk.

2013. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs. a súlya rendben van, a hajszíne is. ebből mégis mit vársz?? tegyél fel képet, akár arc nélkül(bár az is fontos) és akkor többet lehetne mondani. bírom az ilyen kérdéseket.. 2 számból mondjuk meg hogy nézel ki?! tán a személyiségedet is ki kéne olvasnom belőle??
2013. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 176/80 rövid fekete hajú pasi vagyok,hogy nézek ki?
2013. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as, szerintem nagyon szexi vagy:D:D 17/f
2013. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

akkor mashogy kerdezem

milyen az alakja?

2013. aug. 2. 20:56
 6/11 anonim ***** válasza:

izmos? sportol valamit? vagy csak simán vékony és hájas? méretei? mell, derék, csipő, kar, com?????

mégis szerinted mit kéne ennyiből tudnunk?! vagy több adatot vagy egy képet kérünk

2013. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha minden testrészed megmérnéd és leírnád, még akkor sem tudnánk, mert ez marhára függ a genetikai adottságoktól, ill., h mennyit sportol az illető.

Én 160 cm és 47 kg vagyok, amitől mki a szívéhez kap, holott nem vagyok túl vékony. barátnőm ugyanilyen magas, 10 kg-vel több, mint én és kb ugyanolyan alakunk van..ezek a számok így semmit se mondanak.

2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó az alakja ;) Ehhez a magassághoz nem lehet 50 kg, különben elég anorexiás kinézete lenne. Bejön ez az alak, a magasság, de nem értem hogy az alakhoz hogyan kapcsolódik a hajszín, és a haj hossza? Mind1 bejön :D
2013. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a válaszaiból úgy látom, hogy nem sok ész szorult bele
2013. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kép nélkül mit mondjunk?
2013. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!