Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MIt csináljak, ha ilyen a hajam?

MIt csináljak, ha ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

Dús, de nagyon szétáll össze-vissza, főleg fésülés után. Hosszú és egyenletesre vágott, ezért felül nagyon lelapul, alul meg túl dús. A vége be szokott hullámosodni, az segít rajta valamit, de az összkép akkor se jó. Nem tudok vele it kezdeni egyszerűen.

Tanácsok?


Kb ilyen:

[link]



2020. febr. 19. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen sajnos. Balzsam meg fésülködő spray kicsit segít.

Neked nem nagyon nehéz fésülni? Nem tépődik ki sok fésülés közben?

2020. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon nehéz, mert nem annyira erős szálú, olyan átlagos.

Tanácsolták már, hogy ne fésüljem csak a kezemmel. De úgy nem volt jó, nagyon gubancos lett, muszáj volt fésűvel utána és akkor nagyon sok kitépődött. Meg mosás után, fésülködéskor szokott sok kijönni.

2020. febr. 19. 21:36
 3/8 anonim válasza:
10%

Na először is:

Olyan haj kefe vagy fésű kell aminek a fogai között nagy a hely legalább fél cm.

Ezután egy bontó fésű vagy hajkefe.

Utána eggyel sűrűbb fogu fésű.

Majd egy sűrű hajkefe.


+Tipp mielőtt mosod a hajad alaposan a legkisebb kocot is fésüld ki a hajadból majd miután meg mostad utána is fésüld meg amikor vizes és úgy szárítsd.


80cm hosszú hajam van válltól van tapasztalatom :D ja és soha nem írtam meg le ennyiszer H fésű 😄

2020. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
#3 vagyok használhatsz esetleg még Ricinus olajat és úgy fésüld ki vagy valamilyen olajos sampont úgy csúszni fog egyszerűbb... Ha egyáltalán nem megy akkor fodrász igazításra max 4000ft
2020. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de igazából nem a fésülés okozza a problémát, hanem a haj állása, meg pár perc után fésüléssel is úgy néz ki, mintha kócos lenne, pedig amúgy nem az. :D
2020. febr. 19. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Vágasd rövidre.
2020. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hajam.


2 dolgot tehetsz. Vagy kivasalod, vagy begöndöríted.


Ezt megteheted elektromos estközzel, vagy egyenesítő/göndörítő krémekkel, samponokkal.


A vágás nem segít rajta, rövid hajjal úgy néztem ki, mint egy bohóc, felül lapos volt, alul meg szerte széjjel állt.


Nem töredezett a hajunk, nem azért áll így, ezt a fodrász is megmondta, mert vizesen 1 db töredezett hajszál nincs, egyszerűen a mi hajunk így áll be magától.


Szívás, de ezzel együtt kell élni.


Én hajmosás után egyszer kivasalom, használok egyenesítő krémet, és a következő hajmosásig jó szokott lenni.

2020. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, nekem talán még “pufibb” és nagyon erős szálú, dús. Az egyetlen, ami megoldás, az a hajvasalóm. Hajmosás, szárítás után egyszer kivasalom 200 fokon és akkor a következő hajmosásig jók vagyunk. De amúgy évekbe telt mire megtaláltam a tökéletes hajvasalót, a korábbiak kb semmit nem értek, ahogy kivasaltam 15 perccel utána már megint szétállt.
2020. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!